Magda Linette

Autor: East News Linette - Anisimova O KTÓREJ GODZINIE gra Linette dzisiaj Wimbledon Polka czeka na pierwszy mecz KIEDY gra Linette - Anisimova GODZINA DATA

Wielki sukces Magdy Linette! Anisimova na kolanach, świetna gra i Polka w II rundzie Wimbledonu!

2021-06-30 13:11

Magda Linette wygrała z Amandą Anisimovą 2:6, 6:3, 6:1 w I rundzie Wimbledonu. Reprezentantka Polski pokazała wspaniałą, grę i mimo słabego początku była w stanie pokonać faworytkę z USA. Mecz Polki oglądało się z największą przyjemnością - nie brakowało w nim zwrotów akcji i bardzo technicznych zagrań, które były ozdobą całego spotkania. Trzeba przyznać, że poznanianka jest na świetnej drodze, aby wyrównać swoje najlepsze osiągnięcie z Wimbledonu, jakim jest dojście do III rundy turnieju.

Magda Linette - Amanda Anisimova

2:1

Piłka meczowa i Linette wygrywa spotkanie 2-6, 6-3, 6-1!

1:1 (5:1)

Autowy return i mamy przewagę naszej reprezentantki.

1:1 (4:1)

Anisimova zaczyna nawiązywać. 30-40 i break point Amerykanki.

1:1 (4:1)

40-15 Forhend w siatkę Linette.

1:1, (3:1)

Anisimova, mimo wyrazu bólu, daje radę wygrać czwartego gema.

1:1 (3:0)

Skrót wolejowy Magdy Linette się nie udał i mamy punkt Anisimovej w czwartym gemie.

1:1, (3:0)

Polka zaczyna pokaz dominacji. Podwójne przełamanie Polki i pewne prowadzenie. Anisimova poprosiła o konsultację medyczną.

1:1, (2:0)

Świetny fragment gry Linette. Polka całkowicie pogrążyła Amerykankę i odniosła szybkie zwycięstwo w drugim gemie.

1:1, (1:0)

Linette wygrywa gema w trzecim secie! Polka świetnie odrabia punkty i pokazuje wspaniałą grę.

1:1 (0:0)

Linette wyrównuje i ma piłkę gemową!

1:1, (0:0)

Anisimova zaczyna trzeciego seta od trzech, szybkich punktów. Świetne zagrania 19-latki są za mocne dla reprezentantki Polski.

1:1

Mamy dobry pokaz gry Magdy Linette! Polka wyrównuje stan meczu, mamy 1:1 w setach!

0:1, (5:3)

Linette zaczyna dziewiątego gema od trzech, szybkich punktów.

0:1, (5:3)

Linette dość gładko wygrywa ósmego gema, nie zostawiając wątpliwości swojej rywalce. Amerykanka jest już bardzo zmęczona.

0:1, (4:3)

Amerykanka niestety się przełamuje i wygrywa siódmego gema. Szkoda, Polka była bardzo bliska zwycięstwa w drugim secie.

0:1, (4:2)

Szybki serwis Linette i mamy kolejne punkty dla Polki.

0:1 (4:2)

Linette bardzo szybko doprowadziła do wysokiego prowadzenia w szóstym gemie. Anisimova nawiązała jednak walkę, przy czym Polka bardzo szybko się z nią rozprawiłą.

0:1, (3:2)

Polka wygrywa kolejnego gema. Coraz ciekawiej na Wimbledonie, to był wyjątkowo ciężki gem.

0:1 (2:2)

Anisimova pewnie wyrgywa kolejnego gema. Polka stara się i walczy, ale mierzy się ze świetnie dysponowaną przeciwniczką.

0:1 (2:1)

Linette wygrywa drugiego gema. Czy Polka nawiąże walkę?

0:1 (1:1)

Linette pewnie wchodzi w drugiego seta i zwycięża drugiego gema.

0:1, (0:1)

Dobre odegranie Polki po wymianie z Amerykanką. Wielka technika zwyciężyła i mamy pierwsze punkty w drugim gemie drugego seta.

0:1 (0:1)

Piąty break -point, Anisimova serwuje i wygrywa trudną rywalizację z Polką na samym początku drugiego seta.

0:1 (0:0)

Co za wymiana Polki i Amerykanki. Żadna z pań nie jest w stanie zyskać przewagi, która umożliwiłaby wygranie pierwszego gema w drugim secie. Nadal po 40!

0:1 (0:0)

Zaczynamy drugiego seta. Linette udało się doprowadzić do 30:15, dzięki świetnemu serwisowi.

0:1 (2:6)

Amerykanka wygrywa pewnie pierwszego seta, oddając serwis, którego Polka po prostu nie mogła odbić. Nie da się ukryć, że Amerykanka pokazała swoją potęgę.

2:5

Anisimova zagrywa, ale Polka notuje pierwsze punkty w ósmym gemie. Amerykanka jednak daje radę odpowiedzieć dwoma, wspaniałymi zagraniami.

2:5

Anisimova z kolejnym gemem. Polka walczyła, ale nie była w stanie zagrozić przewadze Polki.

2:4

Dobra wymiana Polki i Amerykanki, jednak Anisimova gra o wiele pewniej. Stanowcze prowadzenie rywalki Linette

2:4

Anisimova wygrywa bardzo szybko szóstego gema, posyłając bardzo silne piłki, które były za ciężkie do wybronienia przez Polkę.

2:3

Anisimova zaczyna zaczyna szóstego gema od dwóch, szybkich punktów. Mamy jednak świetne zagranie Polki, które przerywa dominację Amerykanki. 15-30

2:3

Anisimova wygrywa wymianę między zawodniczkami i wygrywa piątego gema.

2:2

Anisimova ma trzeciego break pointa.

2:2

Wyjątkowo wyrównany mecz Polki z Amerykanką. 40:40 w piątym femie i żadna ze stron jak na razie nie umie zdominować meczu.

2:2

Linette wyrównuje.

2:2

Anisimova bardzo pewnie radzi sobie z atakami Polki i pewnie zdobywa dwa, szybkie punkty.

2:2

Linette serwuje i po udanej wymianie zdobywa pierwsze punkty w piątym gemie.

2:2

Linette zaczyna od prowadzenia w trzecim gemie. Polka prezentuje dobry poziom, jednak jej rywalka nie odpuściła i wyrównała po wyjątkowo długiej i ciężkiej wymianie.

1:1

Amerykanka bardzo szybko wygrała drugiego gema, korzystając z dobrej techniki i sprawnośći. Przed Polską wyjątkowo ciężkie zadanie.

1:0

Zaczynamy spotkanie! Słaby początek Polki, było 0-30, ale Polka odrobiła skłądy i wygrała pierwszego gema

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Magda Linette - Amanda Anisimova w I rundzie Wimbledonu. Początek spotkania o godz. 12 polskiego czasu

Linette - Anisimova NA ŻYWO RELACJA LIVE Wimbledon WYNIK ONLINE

Magda Linette w poprzedniej edycji Wimbledonu doszła do III rundy i teraz też liczy na dobry wynik. Tenisistka z Poznania dzisiaj rozpocznie wreszcie walkę w londyńskim Szlemie, a jej rywalką będzie Amanda Anisimova. Polka i Amerykanka znów zagrają ze sobą w Wimbledonie. Spotkały się na londyńskiej trawie w 2019 roku w II rundzie i górą była wtedy Linette, która wygrała 6:4, 7:5, sprawiając miłą niespodziankę. Linette i Anisimova mają za sobą problemy zdrowotne, które mocno storpedowały ich plany startowe w tym sezonie. Polska tenisistka straciła początek sezonu z powodu kontuzji kolana, operacji i długiej rehabilitacji. Anisimova na początku roku zaraziła się koronawirusem i też nie zagrała w Australian Open.

Linette - Anisimova WYNIK RELACJA LIVE Magda Linette NA ŻYWO dzisiaj

Linette i Anisimova grały już raz ze sobą w tym sezonie. Spotkały się na mączce w amerykańskim turnieju WTA w Charleston. Górą była Anisimova, która wygrała 5:7, 6:2, 6:3. Magda Linette po słabszym okresie po powrocie do gry zmieniła szkoleniowca. Nowym trenerem poznanianki został Dawid Celt, kapitan tenisowej reprezentacji Polski, prywatnie mąż Agnieszki Radwańskiej. Prowadzona przez niego Linette dobrze spisała się w paryskim French Open, dochodząc w singlu do III rundy i w deblu do 1/2 finału. Pokonała tam m.in. Ashleigh Barty, australijską liderkę rankingu WTA.

Linette - Anisimova RELACJA NA ŻYWO WYNIK LIVE Wimbledon

Mecz Magda Linette - Amanda Anisimova w I rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany w środę 30 czerwca, w trzecim dniu turnieju. Początek meczu Linette - Anisimova o godzinie 12 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Linette - Anisimova.