Linette - Contreras O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette Wimbledon KIEDY gra Linette GODZINA meczu dzisiaj 27.06

i

Autor: Sebastian Wielechowski Linette - Contreras O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette Wimbledon KIEDY gra Linette GODZINA meczu dzisiaj 27.06

Linette - Contreras O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette Wimbledon KIEDY gra Linette GODZINA meczu dzisiaj 27.06

2022-06-27 8:38

Linette - Contreras Gomes O KTÓREJ GODZINIE gra Linette mecz dzisiaj Wimbledon KIEDY gra Magda Linette pierwszy mecz na Wimbledonie Linette O której mecz dzisiaj. Magda Linette zaczyna dzisiaj walkę w Wimbledonie 2022, a jej rywalką jest Meksykanka Fernanda Contreras Gomes (nr 191 WTA), która do głównej drabinki londyńskiego Szlema przebiła się w kwalifikacjach. Magda Linette lubi grać na trawie, co potwierdziła dobrym występem w Eastbourne. O której gra Linette - Contreras Gomes GODZINA meczu dzisiaj Linette KIEDY gra Wimbledon 2022.

Magda Linette pierwszy mecz na Wimbledonie zagra już dzisiaj, a jej rywalką będzie Fernanda Contreras Gomes z Meksyku. W zaktualizowanym dzisiaj rankingu WTA tenisistka z Poznania awansowała na 65. miejsce. Contreras Gomes, która do głównej drabinki przebiła się w kwalifikacjach, zajmuje 191. pozycję. To pierwszy mecz Magdy Linette z tą tenisistką.

Linette - Contreras Gomes O KTÓREJ GODZINIE gra Linette Wimbledon KIEDY gra Linette mecz dzisiaj

Magda Linette lubi grać na trawie i dobrze sobie radzi na tej nawierzchni, co potwierdziła w dwóch poprzednich edycjach Wimbledonu dochodząc w obu przypadkach do III rundy. Nieźle zaprezentowała się również kilka dni temu w turnieju WTA w Eastbourne. W singlu doszła do III rundy i była blisko kolejnego zwycięstwa, a w deblu w parze z Serbką Alexandrą Krunić wygrała cały turniej. W dziwnych okolicznościach bo półfinały i finał Linette i Krunić wygrały walkowerem.

Linette - Contreras KIEDY gra Magda Linette Wimbledon O której gra Linette mecz dzisiaj

Mecz Magda Linette - Fernanda Contreras Gomes w I rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany w poniedziałek 27 czerwca 2022 r. Początek meczu Linette - Contreras Gomes ok. godziny 16-17 polskiego czasu. To trzeci mecz od godz. 12 po meczu mężczyzn Tiafoe - Vavassori (3-5 setów) i kobiet Garcia - Miyazaki (2-3 sety). Transmisje TV z Wimbledonu na Polsacie Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Dziennikarze "Super Expressu" o Wimbledonie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze