Autor: AP PHOTO Linette - Stephens RELACJA NA ŻYWO. WTA Rouen finał Linette - Stephens WYNIK LIVE ONLINE mecz Linette - Stephens na żywo dzisiaj 21.04

Wielki finał!

Piękna walka Magdy Linette w finale w Rouen! Ostra rywalizacja z Sloane Stephens bez szczęśliwego zakończenia

2024-04-21 16:28

Magda Linette pokazała w Rouen kawał dobrego tenisa. To w finale nie wystarczyło na faworytkę. Sloane Stephens ograła poznaniankę w finale imprezy WTA 250 6:1, 2:6, 6:2. Poniżej zapis relacji LIVE

Magda Linette przegrała z Amerykanką Sloane Stephens 1:6, 6:2, 2:6 w finale turnieju tenisowego WTA250 we francuskim Rouen.

Mecz trwał dwie godziny i 12 minut. Pierwszego seta w ekspresowym tempie wygrała Amerykanka, ale Polka wspaniale wróciła do gry w drugiej partii. Mimo że decydujący set był wyrównany, to wynik wcale o tym nie świadczy. Nad wszystkimi wygranymi gemami Stephens musiała się mocno napracować.

To była czwarta konfrontacja obu pań. Dotychczas wszystkie wygrała Stephens.

Sloane Stephens (USA, 6) - Magda Linette (Polska) 6:1, 2:6, 6:2