US Open DRABINKA LOSOWANIE Z kim gra Iga Świątek? Z kim gra Hurkacz? Polacy poznali rywali! DRABINKA US Open 2022 WYNIKI losowania

i

Autor: AP US Open DRABINKA LOSOWANIE Z kim gra Iga Świątek? Z kim gra Hurkacz? Polacy poznali rywali! DRABINKA US Open 2022 WYNIKI losowania

Polacy poznali rywali

US Open DRABINKA LOSOWANIE Z kim gra Iga Świątek? Z kim gra Hurkacz? Polacy poznali rywali! DRABINKA US Open 2022 WYNIKI losowania

2022-08-25 18:36

Losowanie US Open RELACJA NA ŻYWO DRABINKA US Open 2022.Iga Świątek, Hubert Hurkacz i inni polscy tenisiści poznali rywali w US Open 2022. Nowojorski Szlem rozpocznie się w poniedziałek, a Polacy wylosowali całkiem nieźle. Z kim gra Iga Świątek? Polka trafiła na Włoszkę Jasmine Paolini, która niedawno zaskoczyła w czasie turnieju w Warszawie, pięknie mówiąc po polsku (ma polskie korzenie). Hubert Hurkacz trafił na potężnie serwującego Niemca Oscara Otte. Poniżej nasza relacja na żywo i wyniki losowania US Open 2022 DRABINKA.

Już dzisiaj losowanie US Open. O godzinie 18 polskiego czasu poznamy drabinki singla. W turnieju mężczyzn już na pewno zabraknie Novaka Djokovicia. Serb kilka godzin przed losowaniem US Open wycofał się z turnieju. To oczywiście w związku z restrykcyjnym amerykańskim prawem zakazującym wstępu do tego kraju osobom, które nie zaszczepiły się na koronawirusa.

Losowanie drabinek US Open RELACJA NA ŻYWO DRABINKA US OPEN 2022

Iga Świątek trenuje w Nowym Jorku, przygotowując się do US Open. Na wideo z treningów polskiej gwiazdy widać było, że liderka rankingu WTA bardzo dużo pracowała nad serwisem, który ostatnio mocno w jej grze szwankował. W tegorocznej edycji US Open w singlu poza Igą Świątek wystąpią także Hubert Hurkacz, Magda Linette, Magdalena Fręch i Kamil Majchrzak. W kwalifikacjach walczy też Maja Chwalińska, która jest już w II rundzie.

Losowanie US Open RELACJA NA ŻYWO Z KIM gra Iga Świątek US Open DRABINKA

Iga Świątek przed US Open wzięła udział w ciekawym meczu. Polka i Rafael Nadal stworzyli parę mikstową a wszystko na wypełnionej po brzegi największej tenisowej arenie świata i w szczytnym celu! Iga Świątek i jej hiszpański idol połączyli siły w akcji „Tenis gra dla Pokoju”. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony fundacji wspierającej ofiary wojny na Ukrainie. W pokazowym meczu na Arthur Ashe w Nowym Jorku zagrali miksta z amerykańską parą John McEnroe – Coco Gauff. Mistrzowie Roland Garros wygrali 10-8, popisując się efektownymi akcjami. – Cieszę się, że jesteśmy zjednoczeni i tak wiele robimy – powiedziała po meczu Iga, która niedawno zorganizowała podobną imprezę w Krakowie (mecz z Agnieszką Radwańską). – Fajnie, że mogę w ten sposób wykorzystać sport. Kiedy byłam małą dziewczynką, nawet nie marzyłam, że kiedyś zagram z Rafą – dodała. – Iga jest dla mnie inspiracją. Jest taka naturalna i skromna. To była dla mnie ogromna przyjemność grać obok niej na korcie – stwierdził Nadal.

Losowanie US Open NA ŻYWO RELACJA LIVE WYNIKI losowania US Open DRABINKA

Losowanie drabinek US Open 2022 zaplanowano na czwartek 25 sierpnia. Początek o godzinie 18 polskiego czasu. Portal SPORT.SE.PL zaprasza na relację na żywo z losowania US Open 2022.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
Alex Corretja o Idze Świątek
Najnowsze