Łukasz Kubot i Wesley Koolhof w III rundzie debla Australian Open! Kyrgios i Kokkinakis pokonani!

2021-02-14 7:51
Łukasz Kubot
Autor: EAST NEWS Łukasz Kubot

Łukasz Kubot i Wesley Koolhof awansowali do III rundy turnieju debla Australian Open. Polak i jego nowy holenderski partner pokonali 6:3, 6:4 australijską parę Thanasi Kokkinakis/Nick Kyrgios. Kubot i Koolhof w tym sezonie połączyli siły i wygląda na to, że ta współpraca może się świetnie ułożyć.

Łukasz Kubot i Wesley Koolhof są już w III rundzie Australian Open. Po poprzednim sezonie Polak i Brazylijczyk Marcelo Melo postanowili zakończyć owocną współpracę i Kubot połączył się z Holender. W II rundzie turnieju debla AO nasz tenisistka i jego nowy partner pokonali 6:3, 6:4 Australijczyków Thanasiegoo Kokkinakisa i Nicka Kyrgiosa. W III rundzie znów zagrają z australijską parą - Matthew Ebden/John Smith. Ze Smithem Kubot już w tym turnieju raz wygrał. W I rundzie turnieju miksta w parze z Igą Świątek ograli parę Sharma/Smith 5:7, 7:6, 10-6.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze