Magdalena Fręch - Daria Kastkina Relacja NA ŻYWO Roland Garros Fręch - Kasatkina WYNIK NA ŻYWO Relacja live

Autor: AP Magdalena Fręch

Roland Garros 2024

Magdalena Fręch - Daria Kasatkina Relacja NA ŻYWO z Roland Garros [WYNIK MECZU]

2024-05-28 18:13

Magdalena Fręch odpadła z Roland Garros 2024 w 1. rundzie po porażce 5:7, 1:6 z Darią Kasatkiną. Tenisistka z Łodzi jako ostatnia z polskich tenisistów rozpoczęła walkę we French Open. Magda Fręch tuż przed Roland Garros doznała kontuzji kolana, ale choć grała z opatrunkiem, to w pierwszym secie spisywała się bardzo dobrze. Niestety w końcówce tej partii górę wzięło doświadczenie Kasatkiny. W drugim secie Polka dała się już zdominować. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Fręch - Kasatkina.

Na żywo

Magdalena Fręch - Daria Kasatkina

5:7, 1:6

KONIEC. Magdalena Fręch odpadła z Roland Garros 2024 w 1. rundzie po porażce 5:7, 1:6 z Darią Kasatkiną

Magda Fręch broni już piłek meczowych

15-30 Skuteczny lob Rosjanki

15-15 Kasatkina uderzyła w taśmę i piłka wróciła na jej stronę

5:7, 1:5

Gem Kasatkina. Rosjanka zgarnia kolejnego gema po długiej grze na przewagi. Magda miała breakpointy, ale zabrakło wtedy dokładności

5:7, 1:4

Gem Kasatkina PRZEŁAMANIE. Niestety jest już bardzo źle. Po błędzie Magdy rywalka ponownie przełamuje jej serwis

30-40 Niecelne zagranie Fręch. Polka broni breakpointa

30-30 Magda była w głębokiej defensywie i w końcu odegrała w aut

30-15 Piękny bekhend Polki po crossie. - Do przodu! - pokrzykuje trener Kobierski

15-15 Błąd Magdy

15-0 Świetny skrót Polki

5:7, 1:3

Gem Kasatkina. Rosjanka powiększyła przewagę. Magda nie dała rady tak jak wcześniej odpowiedzieć od razu przełamaniem

40-40 Autowy forhend Kasatkiny i jest już równowaga

30-40 Znakomity return Fręch

15-40 Po głębokim forhendzie Polki Rosjanka odegrała pod presją w siatkę

0-40 Znakomity skrót Rosjanki, podniosła teraz poziom

0-15 Dobry serwis Kasatkiny

5:7, 1:2

Gem Kasatkina PRZEŁAMANIE. Niestety Magda znów traci serwis. Po przerwie medycznej Rosjanka nie dość, że nie miała problemów z kolanem, to jeszcze grała bardzo dobrze

0-30 Mocny i bardzo dokładny forhend Rosjanki

0-15 Niecelny bekhend Polki

Kasatkina wraca do gry i wygląda na to, że z jej kolanem już jest OK

Chyba chodzi jednak o kolano. Źle stanęła Rosjanka, próbując odegrać piłkę

Rosjanka w ostatniej akcji chyba podkręciła staw skokowy. Kasatkina korzysta z przerwy medycznej

5:7, 1:1

Gem Fręch PRZEŁAMANIE Brawo Magda! Szybko odrobiła stratę przełamania. Agresywna i skuteczna gra

40-30 Magda ma szansę na przełamanie

30-15 Magda próbuje szybko odrobić straty

5:7, 0:1

Gem Kasatkina PRZEŁAMANIE. Niestety w gemie otwierającym drugiego seta Magda straciła serwis

5:7

GEM I SET KASATKINA. Na koniec długa wymiana, w której Magda Fręch broniła się dzielnie, ale w końcu skapitulowała. Zacięty gem. Niestety końcówka należała do doświadczonej Rosjanki

5:6

Gem Kasatkina PRZEŁAMANIE. Niestety Magda traci podanie i jest blisko porażki w pierwszym secie. A wygrywała w tym gemie 40-0...

Magda zagrała w siatkę i znów broni breakpointa

Równowaga. Kluczowy teraz był świetny serwis Magdy, którym otworzyła sobie kort

Polka broni breakpointa po precyzyjnym bekhendzie Rosjanki

40-40 Znów niecelne zagranie Magdy

Było 40-0. Po błędzie Magdy jest już 40-30

40-15 Po skrócie Magdy rywalka dobiegła do piłki i odegrała tak, że piłka przetoczyła się po taśmie na stronę naszej tenisistki

40-0 Błąd Rosjanki

30-0 A teraz znakomity wolej Polki

15-0 Świetny bekhend Magdy

5:5

Gem Kasatkina. Rosjanka znów wyrównuje. Na koniec mocny forhend po crossie Kasatkiny

4:3

Gem Fręch. Magda wraca na prowadzenie. Na koniec otworzyła sobie kort mocnym bekhendem i po chwili pewnie skończyła wymianę. Dobrze gra Polka

40-15 Dobry serwis Polki

30-15 Kasatkina przejęła inicjatywę i skończyła punkt smeczem

30-0 Kasatkina pod presją uderzyła w siatkę

15-0 Dobry skrót Magdy. Rywalka odegrała na aut

3:3

Gem Kasatkina. Mamy znów remis. Na koniec znów precyzyjny serwis Rosjanki, gem wygrany do zera

0-40 Dobry serwis Kasatkiny

0-30 Niecelny return Fręch

0-15 Bardzo długa wymiana. Na koniec Magda pod presją odegrała za boczną linię

3:2

Gem Fręch. Magda już prowadzi! Gem wygrany do zera. Na koniec bardzo dobry skrót Polki

40-0 Autowy return Kasatkiny

30-0 Magda mocnym uderzeniem wymusiła błąd rywalki

15-0 Błąd Kasatkiny

2:2

Gem Fręch PRZEŁAMANIE. Czwarty breakpoint już wykorzystany! Rosjanka zagrała w siatkę. Zaciśnięta pięść Magdy

Świetny return Magdy i jest kolejna szansa na przełamanie

Równowaga. Niecelny forhend łodzianki. Szkoda tych szans

Fręch znów ma breakpointa po podwójnym błędzie serwisowym rywalki

40-40 Niestety niecelny bekhend Polki. Próbowała przejąć inicjatywę, ale zagrala za końcową linię

40-30 Dobry smecz Rosjanki

40-15 Kasatkina pod presją znów zagrała w aut. Magda ma breakpointy

30-15 Mocny ale niecelny bekhend Rosjanki

15-15 A teraz podwójny błąd serwisowy Kasatkiny

0-15 Dobry serwis Rosjanki

1:2

Gem Kasatkina PRZEŁAMANIE. Magda traci serwis, przegrała gema do zera. Na koniec efektowne uderzenie z powietrza Kasatkiny

0-40 Znów nieudany skrót Magdy i są trzy breakpointy

0-30 Błąd Polki. Zagrała w siatkę

0-15 Magda zagrała skrót, ale nie była to udana akcja. Rosjanka łatwo skończyła wymianę

1:1

Gem Kasatkina. Mamy już remis. Na koniec niecelne zagranie Magdy Fręch

15-40 Kasatkina przeszła z defensywy do ataku, ratując się lobem. Po chwili skończyła punkt

GRAMY! Serwuje Magdalena Fręch

Na lewym kolanie Polki spory opatrunek. To w związku z kontuzją, której Magda doznała niedawno w Strasburgu

Panie zagrają pod zamkniętym dachem. Od rana w Paryżu lał deszcz. Dopiero niedawno wznowiono rywalizację na bocznych kortach

Magda Fręch i Daria Kasatkina są już na korcie. Trwa rozgrzewka

Etcheverry pokonał Cazaux w czterech setach. Zatem mecz Magdy Fręch z Darią Kasatkiną już ok. godziny 16.30

W meczu Etcheverry - Cazaux jest 3:6, 6:2 (godz. 14:34). Zatem jeszcze co najmniej dwa sety. Wygląda na to, że Magda Fręch zacznie najwcześniej ok. 16

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Magdalena Fręch - Daria Kasatkina w 1. rundzie Roland Garros 2024. Początek spotkania ok. godziny 15-16, po zakończeniu meczu Etcheverry - Cazaux

Magdalena Fręch zaczyna walkę w Roland Garros 2024, a jej rywalka w 1. rundzie to Daria Kasatkina. Doświadczona Rosjanka zajmuje 13. miejsce w rankingu WTA. Na stałe mieszka od dawna w Barcelonie, więc na kortach ziemnych czuje się znakomicie. Fręch i Kasatkina w Roland Garros 2024 zagrają ze sobą już po raz trzeci. Poprzednie dwa mecze wygrała Rosjanka - 6:3, 3:6, 6:4 w Dubaju w 2019 r. i 6:3, 6:2 w Granby w 2022 r. Magdalena Fręch tuż przed turniejem w Paryżu walczyła w Strasburgu, gdzie niestety doznała kontuzji kolana. Oby uraz okazał się niegroźny.

Fręch - Kasatkina Relacja NA ŻYWO WYNIK LIVE Roland Garros 2024

Mecz Magdalena Fręch - Daria Kasatkina w 1. rundzie Roland Garros 2024 zostanie rozegrany we wtorek 28 maja. Początek meczu Fręch - Kasatkina ok. godziny 16.30 (trzeci mecz od godz. 11 po meczu kobiet Rybakina - Minnen i mężczyzn Etcheverry - Cazaux).