Autor: AP Mikst Iga Świątek Hubert Hurkacz RELACJA NA ŻYWO WYNIK LIVE Finał United Cup Polska - Niemcy

United Cup

Mikst Iga Świątek Hubert Hurkacz przegrał z Niemcami! RELACJA NA ŻYWO WYNIK United Cup Finał Polska - Niemcy

2024-01-07 14:54

Szczęście było tak blisko, zabrakło milimetrów! Iga Świątek i Hubert Hurkacz nie zdołali wygrać United Cup. W finale przegrali 1-2 z Niemcami. Zdecydował mecz miksta, w którym polska para przegrała z parą Siegemund/Zverev po super tie-breaku 4:6, 7:5, 4-10. A wszystko mogło i powinno rozstrzygnąć się na naszą korzyść już w meczach singlowych. Hurkacz w meczu ze Zverevem miał dwie piłki mistrzowskie, a przy drugiej Niemiec trafił szczęśliwie w kort, piłka zawadziła o linię. Zverev wygrał 6:7, 7:6, 6:4, dając swojej drużynie drugie życie. W mikście Polacy okazali się nieco gorsi.

Polska - Niemcy 1-2

• I. Świątek - A. Kerber 6:3, 6:0
  • H. Hurkacz - A. Zverev 7:6, 6:7, 4:6
  • Świątek/Hurkacz - Siegemund/Zverev 4:6, 7:5, 4-10
Na żywo

Świątek/Hurkacz - Siegemund/Zverev

Iga Świątek wybrana MVP United Cup (Najbardziej Wartościowa Zawodniczka)

Polacy przegrali, ale zarobili w United Cup ogromne pieniądze. TUTAJ SZCZEGÓŁY

Łzy rozpaczy Igi Świątek po ostatniej piłce

KONIEC! Iga Świątek i Hubert Hurkacz przegrali w finale United Cup z Niemcami. W mikście 4:6, 7:5, 4-10 po super tie-breaku

4:6, 7:5

GEM i SET POLSKA! JAZDA! Polacy wygrywają drugiego seta! Przed nami super tie-break do 10 punktów! W nim wszystko się rozstrzygnie

40-0 Wspaniały return Hurkacza! Piłki setowe, kolejne

30-0 Dwie nieudane akcje Niemki

Serwuje Siegemund

4:6, 6:5

Gem Polska. Pewnie obronione podanie przy serwisie Igi. Polacy znów na prowadzeniu w drugim secie

40-40 Decydujący punkt. Ale emocje!

40-30 Podwójny błąd serwisowy Zvereva. Polacy mają piłki setowe!

30-30 Return Świątek w siatkę

30-15 Zverev popsuł przy siatce!

15-15 Dobra akcja Hurkacza przy siatce

Serwuje Zverev

4:6, 5:4

Gem Niemcy. Brak nam słów... Na koniec Hurkacz zaryzykował i popełnił podwójny błąd serwisowy. To była piłka setowa...

40-40 Mocny serwis Hurkacza. Decydujący punkt

30-40 Zupełnie nieudany wolej Igi i są breakpointy

30-15 Return Zvereva w siatkę. Dwie piłki od super tie-breaka

Serwuje Hurkacz

4:6, 5:3

Gem Polska PRZEŁAMANIE! JAZDA! Na koniec najpierw mocny return Igi, a potem Hubi obił Zvereva przy siatce!

40-40 Teraz dobra akcja Hubiego. Decydujący punkt, breakpoint

30-40 Ci ten Hubi? Prosty błąd w dobrej sytuacji, duży aut. Szkoda

30-30 Podwójny błąd serwisowy Niemki

15-15 Efektowny smecz Huberta

4:6, 4:3

Gem Polska. Koncert gry Igi Świątek w tym gemie. Na koniec piękny forhend między rywali

4:6, 3:2

Gem Niemcy PRZEŁAMANIE. Niestety Polacy tracą podanie. Hubi słabo teraz serwował, do tego popełniał błędy. Na koniec zagrał w taśmę, a Zverev nie miał już problemów ze skończeniem wymiany

4:6, 3:0

Gem Polska. Bardzo ważny gem. Podanie obronione przy serwisie Igi. Na koniec nieudany return Siegemund

40-30 Dobry serwis Igi

30-30 Piękny wolej Hurkacza

15-30 Sprytne zagranie Siegemund przy siatce

4:6, 2:0

Gem Polska PRZEŁAMANIE. JAZDA! Na koniec piękny return Igi po mocnym serwisie Zvereva!

40-30 Są breakpointy po niesamowitej akcji Igi w defensywie!

30-30 Hubi był czujny przy siatce

15-30 Siegemund znakomicie gra dzisiaj przy siatce

15-15 Niecelny smecz Zvereva

4:6, 1:0

Gem Polska. Zrobiło się 30-30, ale potem Hubi wziął sprawy w swoje ręce i wyjaśnił sytuację

40-30 As Hurkacza w ważnym momencie

30-30 Dobry bekhend Siegemund wzdłuż linii

30-0 Mocny smecz Hubiego

Początek drugiego seta. Serwuje Hurkacz

4:6

GEM I SET NIEMCY. Na koniec as serwisowy Zvereva. Polacy przegrywają pierwszego seta

15-15 Nieudany wolej Hurkacza, a piłka leciała prosto na Igę

Serwuje Siegemund. Dobra okazja, żeby wyrównać...

3:4

Gem Polska. Iga znakomicie w tym gemie grała. Dobrze serwowała i popisywała się efektownym akcjami. Pewnie obronione podanie

40-0 As serwisowy Igi

15-0 Przepiękny forhend Igi z potężną rotacją

Serwuje Iga

2:4

Gem Niemcy. Wygrany szybko i do zera. Na koniec as Zvereva

0-40 Teraz ładna akcja Siegemund przy siatce. Na razie Niemcy dużo lepiej się prezentują

0-30 Mocny smecz Zvereva

2:3

Gem Polska. Uffff... Na koniec piękny wolej Igi przy siatce po dobrym serwisie Huberta

40-40 Decydujący punkt

30-40 Dobry return Zvereva i Niemcy znów mają breakpointy

30-30 Hurkacz zagrał w siatkę, prosty błąd

30-0 Mocny serwis wrocławianina

1:3

Gem Niemcy. Niestety nie udało się odrobić strat. Na koniec Iga zagrała na stojącego przy siatce Zvereva, a ten popisał się pewnym wolejem

40-40 Decydujący punkt, breakpoint

30-30 Błąd Siegemund

15-15 Dobry wolej Zvereva, ładnie przeciął lot piłki

1:2

Gem Niemcy PRZEŁAMANIE. Niestety Polacy tracą podanie. Na koniec Iga minimalnie przestrzeliła, polując na boczną linię

1:0

Gem Polska. Polacy pewnie obronili podanie, gem wygrany do 15. Na koniec niecelny return Zvereva

40-15 Trzeci as Hubiego w gemie!

30-15 Błąd Igi przy siatce, nieudany wolej

30-0 Dwa asy Polaka

GRAMY! Serwuje Hurkacz

HUBIGA oczami kibiców

Trwa już rozgrzewka i jeżeli dobrze usłyszeliśmy, mecz zaczną Polacy

Obie pary mikstowe są już na korcie w Sydney!

Znamy składy! Iga Świątek i Hubert Hurkacz kontra Laura Siegemund i Alexander Zverev. Zatem bez niespodzianek

Tyle zabrakło do szczęścia w meczu Hurkacza...

Polska była milimetry od zwycięstwa, ale Hurkacz nie wykorzystał piłek meczowych i przegrał 7:6, 6:7, 4:6 ze Zverevem. Wszystko rozstrzygnie się w mikście. Za chwilę poznamy składy

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu miskta Iga Świątek/Hubert Hurkacz - Laura Siegemund/Alexander Zverev. Początek spotkania ok. godziny 11.30-12.00, po zakończeniu meczów singlowych

Iga Świątek i Hubert Hurkacz walczą w meczu Polska - Niemcy w finale United Cup. Po meczach singlowych czas na miksta. A jak Iga Świątek i Hubert Hurkacz tworzą parę mikstową, wiadomo, że na korcie będzie dużo emocji i efektownych zagrań. Ich poprzedni wspólny występ zakończył się pogromem. Świątek i Hurkacz zdemolowali 6:0, 6:0 Hiszpanów Alejandro Davidovicha Fokinę i Sarę Sorribes Tormo.

Mikst Świątek Hurkacz RELACJA NA ŻYWO Finał United Cup Polska - Niemcy WYNIK LIVE

– Dla nas na pewno to było doskonale rozpoczęcie roku – uśmiechała się Iga Świątek po zwycięstwie 6:0, 6:0 nad Hiszpanami. Polka znana jest z tego, że bardzo często wygrywa sety do zera. W internecie powstał nawet popularny wśród kibiców termin "Piekarnia Igi Świątek" bo sety 6:0 nazywane są bajglami, a 6:1 – paluszkami. – Cieszę się, że mam teraz pomocnika w mojej piekarni. Widziałam żarty, że w Nowy Rok piekarnie są zamknięte, ale oto jesteśmy – zażartowała Iga.