Costeen Hatzi - dziewczyna Nicka Kyrgiosa

i

Autor: Instagram Costeen Hatzi - dziewczyna Nicka Kyrgiosa

Nick Kyrgios dziewczyna ZDJĘCIA Kim jest Costeen Hatzi, dziewczyna tenisisty Nicka Kyrgiosa?

2022-07-10 13:16

Nick Kyrgios dziewczyna ZDJĘCIA. Nick Kyrgios dzielnie walczy na kortach Wimbledonu, a na trybunach niesfornego tenisistę wspiera jest dziewczyna. Kontrowersyjny Kyrgios ma za sobą dużo burzliwych związków, a kilka dni temu była partnerka oskarżyła go nawet o pobicie. Razem z Costeen Hatzi gwiazdor z Canberry tworzy jednak - przynajmniej na razie - udany związek, a dziewczyna Kyrgiosa jeździ z nim po świecie kibicując w czasie turniejów. Kim jest Costeen Hatzi, dziewczyna Nicka Kyrgiosa. Zobacz ZDJĘCIA. Nick Kyrgios i jego dziewczyna.

Nick Kyrgios i jego dziewczyna Costeen Hatzi tworzą udany związek. Ukochana australijskiego tenisisty jest z nim również w Londynie, gdzie Kyrgios doszedł w finału Wimbledonu. Poznali się pod koniec 2021 roku. Kyrgios i jego dziewczyna chętnie dzielą się fanami wspólnymi zdjęciami, publikując je na Instagramie i innych mediach społecznościowych. Kontrowersyjny tenisista na każdym kroku podkreśla, jak bardzo jest zakochany. Kim jest Costeen Hatzi, dziewczyna Nicka Kyrgiosa? Poniżej ZDJĘCIA.

Nick Kyrgios DZIEWCZYNA Kim jest Costeen Hatzi, dziewczyna Kyrgiosa

Nick Kyrgios i jego dziewczyna Costeen Hatzi podróżują razem po świecie, a ukochana tenisisty kibicuje mu na kolejnych turniejach. - Mam najlepszą dziewczynę na świecie. Po prostu mam wokół siebie tylu ludzi, że bardzo mnie wspierają – mówi Nick Kyrgios. Costeen Hatzi ukończyła psychologię. Interesuje się też modą. Kyrgios przyznaje, że jest w niej zakochany do szaleństwa. - Ta obsesja na punkcie mojej dziewczyny mi pomaga, dobrze, że mogę z kimś dzielić moje życie w tourze - podkreśla Kyrgios. 27-letni tenisista jest wyraźnie oczarowany swoją nową dziewczyną, którą pieszczotliwie nazywa „Cos”. - Jest moją wielką miłością i motywacją - mówi o swojej dziewczynie Nick Kyrgios, którego poprzednie związki rozpadały się z hukiem. Szalony Australijczyk wcześniej wywoływał liczne skandale. Teraz jakby dojrzał i uspokoił się. I wreszcie odniósł sukces na korcie. To zasługa jego dziewczyny Costeen Hatzi?

Nick Kyrgios uderzył ukochaną? Tenisista stanie przed sądem za napaść

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze