PIERWSZE SŁOWA Huberta Hurkacza po wygranej w ATP Delray Beach! Jeszcze niedawno nie zwróciłby na to uwagi

2021-01-13 22:50
Hubert Hurkacz
Autor: East News Hubert Hurkacz

To był znakomity tydzień dla Huberta Hurkacza. Polak wszedł w nowy sezon wybornie, triumfując w turnieju ATP 250 w Delray Beach na Florydzie. Polak gładko, w dwóch setach uporał się z Sebastianem Kordą i zgarnął na swoje konto premię za zwycięstwo i gustowne BMW. Co po wygranej w drugim turnieju ATP w karierze powiedział Polak? Jeszcze niedawno nie zwróciłby na to uwagi!

Sebastian Korda nie miał zbyt wiele do powiedzenia w finale turnieju ATP Delray Beach na Florydzie. Hubert Hurkacz, najlepszy polski tenisista, rozprawił się z nim w dwóch setach. Oba zakończyły się wynikiem 6:3. Po tym triumfie awansuje z 35. na 29. miejsce w rankingu ATP. W Australian Open będzie na pewno rozstawiony. Przed Polakiem teraz podróż do Los Angeles, skąd odleci do Australii.

Zobacz jak Iga Świątek odebrała odznaczenia od prezydenta Andrzeja Dudy! Zdjęcia w galerii poniżej.

Hurkacz po wygranej przez dłuższą chwilę składał podziękowania. - Gratuluję Sebastianie za znakomity turniej. Nie byłeś dziś w 100% gotowy do walki, ale z pewnością to pierwszy, ale nieostatni finał z Twoim udziałem. Chciałem podziękować wszystkim sponsorom i działaczom za organizację turnieju i wszystkim, dzięki którym zawody mogły się odbyć - mówił Polak, nie zapominając także o swoim sztabie i rodzinie.

Jeszcze nie tak dawno z pewnością Hurkacz nie zwróciłby uwagi na jeszcze jeden ważny aspekt. Polak podziękował... kibicom, którzy znaleźli się na stadionie. Nieco ponad rok temu obecność fanów była normalnością. Widać, że dla tenisistów ich obecność jest niezwykle ważna!

Zwycięzca turnieju ATP 250 w Delray Beach na Florydzie zgarnął 30 840 dolarów. Jak poinformował podczas transmisji komentator Dawid Olejniczak, Polak może cieszyć się także nowym BMW, od jednego ze sponsorów turnieju.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze