Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO/CHRISTOPHE ENA Iga Świątek

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway docenili sukces Igi Świątek. Tenisistka była zachwycona

2022-06-12 21:05

Iga Świątek swoimi sukcesami na tenisowych kortach wdziera się również do polskiej popkultury. Najlepszym tego dowodem jest ostatni koncert Dawida Podsiadło. Muzyk grał na stadionie w Gdańsku, a na koniec imprezy na scenie pojawił się również Taco Hemingway. To właśnie raper wspomniał w piosence niedawno zwyciężczynię Rolanda Garrosa.

Zawodniczka z Raszyna na razie odpoczywa po sukcesie w Paryżu. Zrezygnowała z występu w Berlinie, by odpocząć przed zbliżającym się Wimbledonem. Poinformowała, że czuje spory dyskomfort w barku. „Skupię się teraz na regeneracji i odpoczynku” – napisała na kanałach społecznościowych. Liczymy na to, że dobre słowo psycholog Darii Abramowicz również pomoże, bowiem niedawno nasz obiektyw przyłapał obie panie. A czasu na odpoczynek i wspólne rozmowy mają jeszcze trochę. Impreza na trawiastych kortach w Londynie rozpoczyna się 27 czerwca.

– Daria jest jedną z osób dla mnie niezbędnych, jak trener tenisa czy przygotowania fizycznego. Można szczerze porozmawiać, zgłosić wątpliwości, czy kiedy nie czuję pewności siebie. Rozmowa może pomóc mi pozbyć się niektórych myśli, odciąża mnie w pozasportowych rzeczach. Gdyby nie ona, trudno byłoby mi mentalnie i fizycznie dotrwać do końca intensywnych zawodów – przyznała Iga na spotkaniu z mediami w Lublinie.

Iga Świątek i Daria Abramowicz wożą się potężnym Mercedesem. Humory dopisują przed Wimbledonem

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą

21-latka może także liczyć na wsparcie liderów polskiej sceny muzycznej. Gdy Iga wygrywała finał w Paryżu z Coco Gauff, tego samego dnia w Gdańsku na stadionie Lechii grał Dawid Podsiadło. Muzyk z Dąbrowy Górniczej zapraszał na scenę wielu znakomitych gości. Wśród nich znalazł się Taco Hemingway. Warszawski raper wykonał z Podsiadło utwór pt. Tamagotchi. „Pić, jeść, spać – jak Tamagotchi” taki refren można usłyszeć w oryginale. Filip Szcześniak na scenie zaśpiewał jednak: Pić, jeść, grać – jak Iga Świątek.

Trzeba przyznać, że raper w ładny sposób oddał hołd Idze i pięknie docenił najlepszą w tym momencie tenisistkę świata. „Cudne, dziękuję!” – napisała na swoich kanałach społecznościowych, udostępniając oficjalny film z gdańskiego koncertu.

Tak tata Igi Świątek relaksuje się przed Wimbledonem. Chillowe chwile! Mamy to na zdjęciach

Przed Igą kolejne wielkie tenisowe wyzwanie - Wimbledon. W 2018 r. wygrała juniorski turniej na trawiastych kortach All England Clubu. Rok później jako seniorka nie przeszła I rundy na trawie w Birmingham i Wimbledonie. A rok temu dotarła do II rundy w Eastbourne i do IV w Wimbledonie.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze