Magdalena Fręch

i

Autor: Cyfra Sport Magdalena Fręch

WTA Granby

Polka grała z Rosjanką podczas turnieju WTA! Nagle spotkanie przerwano. Co dalej z meczem?

2022-08-24 7:41

Magdalena Fręch walczy w ostatnim turnieju przed startem US Open. Polka jest obecnie w Granby w Kanadzie, gdzie grała mecz z Darią Kasatkiną. Niestety, spotkanie zostało nagle przerwane. Nasza tenisistka przegrywała dotkliwie w drugiej partii aż nagle... spotkanie zostało przerwane.

Magdalena Fręch to jedna z czołowych polskich tenisistek, jeżeli chodzi o rozstawienie w światowym rankingu. Reprezentantka Łodzi zajmuje obecnie 104. miejsce w zestawieniu i marzy o zagraniu miejsca w czołowej setce. 24-latka jest już bardzo blisko tego sukcesu. Niestety, kolejnego wielkiego kroku nie zrobi raczej podczas turnieju WTA Granby. W II rundzie w Kanadzie Polka rywalizuje z Darią Kasatkiną. Mecz trwał i nie szedł po myśli Fręch. Nagle został jednak przerwany. Z jakiego powodu i co dalej z rywalizacją w meczu Fręch - Kasatkina?

Iga Świątek dopadła Marię Szarapową! To było kwestią czasu, Rosjanka nic nie mogła zrobić!

WTA Granby: Przerwany mecz Magdaleny Fręch!

W pierwszym secie Magdalena Fręch starała się stawiać opór swojej przeciwniczce, ale ostatecznie po 45 minutach rywalizacji przegrała partię 3:6. W drugiej partii Daria Kasatkina jeszcze bardziej podkręciła tempo i nie pozwalała naszej zawodniczce na wiele. Fręch zdobyła tylko pięć punktów w pięciu gemach.

PKO EKSTRAKLASA odc 02

10. zawodniczka rankingu WTA nie pozwalała Fręch na zbyt wiele. Nagle spotkanie zostało jednak przerwane. Wszystko z powodu opadów deszczu! Fręch i Kasatkina zmuszone były do opuszczenia kortu i nie wróciły na niego do zakończenia sesji. Mecz zostanie dokończony w środę ok. 21:00, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Nikos Kyrgios się doigrał. Polka złoży pozew przeciwko australijskiemu gwiazdorowi!

WTA Granby: Jak poszło Fręch w I rundzie?

Magdalena Fręch, tak jak pozostałe polskie tenisistki, przygotowuje się do turnieju US Open. W pierwszej rundzie WTA Granby, 24-letnia Polak triumfowała z Danką Kovinic z Czarnogóry 7:6(3), 6:2. Pula nagród w Granby to ponad ćwierć miliona dolarów.

KATAR 2022: Mamy piłkarzy, ale nie drużynę?

Włącz podcast i posłuchaj surowej oceny Jana Tomaszewskiego!

Listen to "MUNDIAL. TOMASZEWSKI o idiotycznych błędach piłkarzy. KATAR 2022" on Spreaker.
Najnowsze