Polska tenisistka wycofana z French Open, bo ma KORONAWIRUSA! "Kompletny szok"

2020-09-21 17:43 CH
Katarzyna Kawa
Autor: TOMASZ RADZIK SE Katarzyna Kawa

Bardzo przykre wiadomości nadeszły z Paryża. Katarzyna Kawa została wycofana z kwalifikacji do French Open, a powodem jest zarażenie koronawirusem! "Wynik jest dla mnie kompletnym szokiem, ponieważ miałam wykonanych wiele testów w ostatnich tygodniach i naprawdę uważałam na kontakt z innymi i noszenie maski" - komentuje Katarzyna Kawa, która zajmuje 131. miejsce w rankingu WTA. "Mój pierwszy test był negatywny, próbka pobrana 40h później okazała sie pozytywna. Nie mam żadnych objawów, czuję się wręcz bardzo dobrze" - uspokaja fanów Kasia Kawa, dla której jednak jest to bolesnym ciosem.

Katarzyna Kawa to kolejna zawodniczka wycofana z kwalifikacji do French Open, który ma się rozpocząć 27 września w Paryżu. Polka została skreślona z listy startowej. "Niestety z powodu POZYTYWNEGO TESTU NA COVID-19 zostałam wycofana z turnieju w Paryżu. Mój pierwszy test był negatywny, próbka pobrana 40h później okazała się pozytywna. Nie mam żadnych objawów, czuję się wręcz bardzo dobrze. Najbliższe dni spędzę w kwarantannie i następnie powtórzę test" - poinformowała Kasia Kawa, która w nowojorskim US Open zagrała od razu w głównej drabince. W paryskim French Open musiała zacząć od kwalifikacji. Niestety zarażenie koronawirusem wyeliminowało ją z rywalizacji.

Pobił Nadala, a potem POGRYZŁ SEKSOWNĄ modelkę! Diego Schwartzman i jego dziewczyna [ZDJĘCIA]

Katarzyna Kawa nie kryje zaskoczenia i rozgoryczenia po wynikach badań. "Wynik jest dla mnie kompletnym szokiem, ponieważ miałam wykonanych wiele testów w ostatnich tygodniach i naprawdę uważałam na kontakt z innymi i noszenie maski. Nie zadziałało to w moim przypadku, ale mam nadzieję, że dzięki temu uchroniłam inne osoby przez zarażeniem" - napisała Kasia Kawa, nr 131 WTA.

Najnowsze