Ponętna tenisistka przez przypadek znalazła namiętną miłość. Najgorsza WTOPA na pierwszej randce [ZDJĘCIA]

2020-07-31 13:07
Kristyna Pliskova
Autor: Instagram / kristynapliskova Kristyna Pliskova

Sportowcy jak wszyscy ludzie pragną szczęścia w miłości. Od jakiegoś czasu takie znalazła jedna z popularniejszych tenisistek za naszą południową granicą. 28-letnia Kristyna Pliskova spotyka się z młodszym o sześć lat piłkarzem Davidem Hancko. Bliźniaczka znanej Karoliny Pliskovej postanowiła zdradzić jak wyglądały początki relacji z ukochanym. Trzeba przyznać, że na pierwszym spotkaniu zaliczyła straszliwą wtopę!

Kristyna Pliskova to jedna z najpopularniejszych sportsmenek w Czechach. Obecnie dużo mówi się o związku tenisistki z piłkarzem Davidem Hancko. 22-letni zawodnik musiał wykazać się ogromną cierpliwością, by zdobyć serce znanej siostry bliźniaczki Karoliny Pliskovej. W O2 TV Sport z uśmiechem na ustach kobieta wspominała początki głośnego związku. Okazało się, że na pierwszej randce popełniła kardynalny błąd - spóźniła się. Nie chodziło jednak o kilka minut, ale parę godzin! - To było fatalne. Lot się zmieniał, więc siłą rzeczy pomyślałam, że zrobię słabe wrażenie - mówiła Pliskova, która wtedy wracała akurat z jednego z turniejów tenisowych.

Agnieszka Radwańska WYSZŁA ZE SZPITALA po porodzie! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Czekanie na przyszłą wybrankę serca zupełnie nie zraziło Hancko. Wręcz przeciwnie. Wykazał się ogromną cierpliwością, dzięki czemu dzisiaj jest niezwykle szczęśliwy prywatnie. A zaczęło się dość niewinnie. Kristyna Pliskova przeglądała Instagrama, gdy natknęła się na zdjęcie piłkarza. Spodobało jej się ujęcie i zostawiła polubienie. Od słowa do słowa i umówili się na randkę. - Polubiłam mu zdjęcie i zauważył. Zaczęliśmy pisać, potem zamieszkaliśmy razem i dzisiaj już planujemy przyszłość - opisała tenisistka.

Maria Szarapowa chciała, żeby zrobili ją na BÓSTWO! Efekty ją przeraziły! ZDJĘCIA

- Nawet nie wiedziałam, że jest piłkarzem. Wyglądał na wysokiego, zaintrygował mnie. Wydawało mi się, że jest przede wszystkim miłym facetem i dobrym chłopakiem. To się później potwierdziło - skwitowała Kristyna Pliskova, która do dziś pozostaje w tym szczęśliwym związku.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE