Ponętna tenisistka przez przypadek znalazła namiętną miłość. Najgorsza WTOPA na pierwszej randce [ZDJĘCIA]

2020-07-31 13:07 JWa
Kristyna Pliskova
Autor: Instagram / kristynapliskova Kristyna Pliskova

Sportowcy jak wszyscy ludzie pragną szczęścia w miłości. Od jakiegoś czasu takie znalazła jedna z popularniejszych tenisistek za naszą południową granicą. 28-letnia Kristyna Pliskova spotyka się z młodszym o sześć lat piłkarzem Davidem Hancko. Bliźniaczka znanej Karoliny Pliskovej postanowiła zdradzić jak wyglądały początki relacji z ukochanym. Trzeba przyznać, że na pierwszym spotkaniu zaliczyła straszliwą wtopę!

Kristyna Pliskova to jedna z najpopularniejszych sportsmenek w Czechach. Obecnie dużo mówi się o związku tenisistki z piłkarzem Davidem Hancko. 22-letni zawodnik musiał wykazać się ogromną cierpliwością, by zdobyć serce znanej siostry bliźniaczki Karoliny Pliskovej. W O2 TV Sport z uśmiechem na ustach kobieta wspominała początki głośnego związku. Okazało się, że na pierwszej randce popełniła kardynalny błąd - spóźniła się. Nie chodziło jednak o kilka minut, ale parę godzin! - To było fatalne. Lot się zmieniał, więc siłą rzeczy pomyślałam, że zrobię słabe wrażenie - mówiła Pliskova, która wtedy wracała akurat z jednego z turniejów tenisowych.

Agnieszka Radwańska WYSZŁA ZE SZPITALA po porodzie! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Czekanie na przyszłą wybrankę serca zupełnie nie zraziło Hancko. Wręcz przeciwnie. Wykazał się ogromną cierpliwością, dzięki czemu dzisiaj jest niezwykle szczęśliwy prywatnie. A zaczęło się dość niewinnie. Kristyna Pliskova przeglądała Instagrama, gdy natknęła się na zdjęcie piłkarza. Spodobało jej się ujęcie i zostawiła polubienie. Od słowa do słowa i umówili się na randkę. - Polubiłam mu zdjęcie i zauważył. Zaczęliśmy pisać, potem zamieszkaliśmy razem i dzisiaj już planujemy przyszłość - opisała tenisistka.

Maria Szarapowa chciała, żeby zrobili ją na BÓSTWO! Efekty ją przeraziły! ZDJĘCIA

- Nawet nie wiedziałam, że jest piłkarzem. Wyglądał na wysokiego, zaintrygował mnie. Wydawało mi się, że jest przede wszystkim miłym facetem i dobrym chłopakiem. To się później potwierdziło - skwitowała Kristyna Pliskova, która do dziś pozostaje w tym szczęśliwym związku.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.