Agnieszka Radwańska WYSZŁA ZE SZPITALA po porodzie! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2020-07-30 15:33 CH
Agnieszka Radwańska i jej syn Kubuś już w domu!
Autor: PAPS Agnieszka Radwańska i jej syn Kubuś już w domu!

Agnieszka Radwańska (31 l.) i jej synek Kubuś są już w domu! W czwartek po godzinie 13 mąż tenisowej gwiazdy Dawid Celt (34 l.) podjechał białym porsche macan pod warszawski szpital Medicover na Wilanowie. Po chwili mógł odebrać słynną żonę i maluszka. Radwańska mamą została w poniedziałek rano czyli trzy dni temu. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska mamą została w poniedziałek ok. 5 rano. "Kubuś jest już z nami. Dziękuje za wszystkie wiadomości i gratulacje" - napisała jeszcze tego samego dnia wieczorem Isia, dzieląc się z fanami uroczym zdjęciem, na którym przybija "piątkę" dłonią z małą stopką maluszka. Następnego dnia Dawid Celt uspokajał fanów, że Agnieszka i Kubuś czują się dobrze. A już w czwartek mógł odebrać dzielną żonę i synka ze szpitala.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA i przybiła piątkę z synkiem! Pierwsze ZDJĘCIE po porodzie rozczuliło fanów!

Wczesnym popołudniem białe porsche macan z mężem Radwańskiej za kierownicą podjechało pod szpital Medicover na warszawskim Wilanowie. Celt zaparkował pod tylnym wyjściem. Po około kwadransie Agnieszka pojawiła się wreszcie w drzwiach szpitala, a jej uśmiechnięty i wyraźnie dumny mąż mógł umieścić fotelik z małym Kubusiem w samochodzie. Około godz. 13.05 cała trójka odjechała do domu, gdzie teraz mogą cieszyć się rodzinnym szczęściem. - Marzę o domu, o dzieciach. O szczęśliwej rodzinie - mówiła Radwańska pod koniec tenisowej kariery. To marzenie właśnie się spełniło.

Agnieszka Radwańska urodziła! Isia zdradziła ILE CHCE MIEĆ DZIECI! Zaskoczenie?

Najnowsze