Agnieszka Radwańska WYSZŁA ZE SZPITALA po porodzie! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2020-07-30 15:33
Agnieszka Radwańska i jej syn Kubuś już w domu!
Autor: PAPS Agnieszka Radwańska i jej syn Kubuś już w domu!

Agnieszka Radwańska (31 l.) i jej synek Kubuś są już w domu! W czwartek po godzinie 13 mąż tenisowej gwiazdy Dawid Celt (34 l.) podjechał białym porsche macan pod warszawski szpital Medicover na Wilanowie. Po chwili mógł odebrać słynną żonę i maluszka. Radwańska mamą została w poniedziałek rano czyli trzy dni temu. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska mamą została w poniedziałek ok. 5 rano. "Kubuś jest już z nami. Dziękuje za wszystkie wiadomości i gratulacje" - napisała jeszcze tego samego dnia wieczorem Isia, dzieląc się z fanami uroczym zdjęciem, na którym przybija "piątkę" dłonią z małą stopką maluszka. Następnego dnia Dawid Celt uspokajał fanów, że Agnieszka i Kubuś czują się dobrze. A już w czwartek mógł odebrać dzielną żonę i synka ze szpitala.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA i przybiła piątkę z synkiem! Pierwsze ZDJĘCIE po porodzie rozczuliło fanów!

Wczesnym popołudniem białe porsche macan z mężem Radwańskiej za kierownicą podjechało pod szpital Medicover na warszawskim Wilanowie. Celt zaparkował pod tylnym wyjściem. Po około kwadransie Agnieszka pojawiła się wreszcie w drzwiach szpitala, a jej uśmiechnięty i wyraźnie dumny mąż mógł umieścić fotelik z małym Kubusiem w samochodzie. Około godz. 13.05 cała trójka odjechała do domu, gdzie teraz mogą cieszyć się rodzinnym szczęściem. - Marzę o domu, o dzieciach. O szczęśliwej rodzinie - mówiła Radwańska pod koniec tenisowej kariery. To marzenie właśnie się spełniło.

Agnieszka Radwańska urodziła! Isia zdradziła ILE CHCE MIEĆ DZIECI! Zaskoczenie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE