Radwańska - Errani 6-0, 6-1. Polka w trzeciej rundzie WTA w Madrycie

2012-05-09 18:15

W drugiej rundzie turnieju WTA w Madrycie Agnieszka Radwańska we wspaniałym stylu pokonała Sarę Errani 6-0, 6-1. W kolejnej rundzie Polka zmierzy się z Robertą Vinci.

Ten mecz zapowiadany był jako trudny sprawdzian dla polskiej zawodniczki. Tymczasem "Isia" zdominowała rywalkę, pozwalając jej na wygranie zaledwie jednego gema. Włoszka to w chwili obecnej 24. rakieta kobiecego tenisa, dlatego mało kto spodziewał się takiego pogromu.

Rywalka Radwańskiej równorzędną walkę podjęła jedynie w pierwszym secie, w którym to miała nawet szansę na przełamanie. Dzięki świetnej postawie Polka zdołała, jednak obronić "breakepointa", dzięki czemu wygrała seta do zera. "Isia" była bliska powtórzenia wyniku w drugiej części meczu, jednak w szóstym gemie górą była Errani. Ostatecznie drugi set zakończył się wynikiem 6-1.