Agnieszka Radwańska

Autor: East News Agnieszka Radwańska

Radwańska - Szarapowa LIVE. Transmisja NA ŻYWO w TV

2014-10-24 10:20

Mecz Agnieszka Radwańska - Maria Szarapowa w turnieju WTA Finals w Singapurze będzie dla Polki spotkaniem o wszystko. W przypadku zwycięstwa bez straty seta, nasza zawodniczka będzie pewna awansu z trudnej grupy. Gdzie obejrzeć spotkanie Radwańska - Szarapowa?

Agnieszka Radwańska sytuację skomplikowała sobie porażką z Caroline Woźniacki w drugim meczu turnieju. Na otwarcie krakowianka pokonała Petrę Kvitovą i wydawało się, że jest w świetnej formie. Niestety, z Dunką polskiego pochodzenia "Isia" nie ugrała nawet seta. Jeśli jednak pokona Szarapową bez straty partii, to będzie pewna awansu z grupy.

WTA Finals. Agnieszka Radwańska awansuje, jeśli... [ANALIZA]

Rosjanka na pewno łatwo się nie podda. Maria Szarapowa świetnie zdaje sobie z tego sprawę, że choć poniosła dwie porażki, to może jeszcze uratować dla siebie WTA Finals. Dlatego spotkanie na korcie w Singapurze zapowiada się niezwykle ciekawie.

Początek meczu Radwańska - Szarapowa w piątek 24 października o godzinie 7:30. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP Sport. Gwizdek24.pl zaprasza na relację NA ŻYWO.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!