Roland Garros DRABINKA mężczyzn WYNIKI ATP TERMINARZ KIEDY FINAŁ French Open

2021-06-11 19:00
Roland Garros DRABINKA mężczyzn WYNIKI ATP TERMINARZ French Open
Autor: AP Roland Garros DRABINKA mężczyzn WYNIKI ATP TERMINARZ French Open

Roland Garros 2021 DRABINKA WYNIKI mężczyzn TERMINARZ KIEDY FINAŁ Roland Garros 2021. Trwa walka w wielkoszlemowym Roland Garros. Poznaliśmy już inalistów. Tytułu mistrza Roland Garros nie obroni hiszpański król mączki Rafael Nadal, 13-krotny triumfator French Open. Gwiazdor z Majorki przegrał w niesamowitym półfinale z Novakiem Djokoviciem. Wcześniej z turnieju wycofał się Roger Federer. Poniżej dowiesz się, jak wygląda drabinka mężczyzn Roland Garros 2021. Sprawdź terminarz French Open 2021 mężczyzn ATP. WYNIKI Roland Garros 2021 DRABINKA French Open 2021 TERMINARZ Roland Garros 2021 PROGRAM.

Roland Garros 2021 TERMINARZ turnieju mężczyzn

  • I runda - 30 maja - 1 czerwca (niedziela, poniedziałek, wtorek)
  • II runda - 2-3 czerwca (środa, czwartek)
  • III runda - 4-5 czerwca (piątek, sobota)
  • IV runda - 6-7 czerwca (niedziela, poniedziałek)
  • 1/4 finału - 8-9 czerwca (wtorek, środa)
  • 1/2 finału - 11 czerwca (piątek)
  • Finał - 13 czerwca (niedziela)

Roland Garros DRABINKA i WYNIKI mężczyzn 2021

FINAŁ

DJOKOVIĆ Novak [SRB, 1] - TSITSIPAS Stefanos [GRE, 5] 6:7(6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4

1/2 FINAŁU

DJOKOVIĆ Novak [SRB, 1] - NADAL Rafael [ESP, 3] 3:6, 6:3, 6:7(4), 6:2

ZVEREV Alexander [GER, 6] - TSITSIPAS Stefanos [GRE, 5] 3:6, 3:6, 6:4, 6:4, 4:6

1/4 FINAŁU

DJOKOVIĆ Novak [SRB, 1] - BERRETTINI Matteo [ITA, 9] 6:3, 6:2, 6:7(5), 7:5

NADAL Rafael [ESP, 3] - SCHWARTZMAN Diego [ARG, 10] 6:3, 4:6, 6:4, 6:0

-

ZVEREV Alexander [GER, 6] - DAVIDOVICH FOKINA Alejandro [ESP] 6:4, 6:1, 6:1

TSITSIPAS Stefanos [GRE, 5] - MIEDWIEDIEW Daniil [RUS, 2] 6:3, 7:6(3), 7:5

IV RUNDA

DJOKOVIC Novak [SRB, 1] - MUSETTI Lorenzo [ITA] 6:7(7), 6:7(2), 6:1, 6:0, 4:0 krecz Musettiego

BERRETTINI Matteo [ITA, 9] - FEDERER Roger [SUI, 8] walkower Federera

-

NADAL Rafael [ESP, 3] - SINNER Jannik [ITA, 18] 7:5, 6:3, 6:0

SCHWARTZMAN Diego [ARG, 10] - STRUFF Jan-Lennard [GER] 7:6(9), 6:4, 7:5

-

ZVEREV Alexander [GER, 6] - NISHIKORI Kei [JPN] 6:4, 6:1, 6:1

DAVIDOVICH FOKINA Alejandro [ESP] - DELBONIS Federico [ARG] 6:4, 6:4, 4:6, 6:4

-

TSITSIPAS Stefanos [GRE, 5] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP, 12] 6:3, 6:2, 7:5

GARIN Cristian [CHI, 22] - MEDVEDEV Daniil [RUS, 2] 2:6, 1:6, 5:7

III RUNDA

DJOKOVIC Novak [SRB, 1] - BERANKIS Ricardas [LTU] 6:1, 6:4, 6:1

CECCHINATO Marco [ITA] - MUSETTI Lorenzo [ITA] 6:3, 4:6, 3:6, 6:3, 3:6

-

BERRETTINI Matteo [ITA, 9] - KWON Soonwoo [KOR] 7:6(6), 6:3, 6:4

KOEPFER Dominik [GER] - FEDERER Roger [SUI, 8] 6:7(5), 7:6(3), 6:7(4), 5:7

-

NADAL Rafael [ESP, 3] - NORRIE Cameron [GBR] 6:3, 6:3, 6:3

SINNER Jannik [ITA, 18] - YMER Mikael [SWE] 6:1, 7:5, 6:3

-

SCHWARTZMAN Diego [ARG, 10] - KOHLSCHREIBER Philipp [GER] 6:4, 6:2, 6:1

ALCARAZ Carlos [ESP, Q] - STRUFF Jan-Lennard [GER] 4:6, 6:7(3), 2:6

-

ZVEREV Alexander [GER, 6] - DJERE Laslo [SRB] 6:2, 7:5, 6:2

NISHIKORI Kei [JPN] - LAAKSONEN Henri [SUI, Q] 7:5 krecz Laaksonena

-

RUUD Casper [NOR, 15] - DAVIDOVICH FOKINA Alejandro [ESP] 6:7(3), 6:2, 6:7(6), 6:0, 5:7

FOGNINI Fabio [ITA, 27] - DELBONIS Federico [ARG] 4:6, 1:6, 3:6

-

TSITSIPAS Stefanos [GRE, 5] - ISNER John [USA, 31] 5:7, 6:3, 7:6(3), 6:1

JOHNSON Steve [USA] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP, 12] 4:6, 4:6, 2:6

-

GIRON Marcos [USA] - GARIN Cristian [CHI, 22] 1:6, 7:5, 2:6, 2:6

OPELKA Reilly [USA, 32] - MEDVEDEV Daniil [RUS, 2] 4:6, 2:6, 4:6

[NED, Q] 6:4, 6:4, 5:7, 2:6, 6:4

-

FOGNINI Fabio [ITA, 27] - FUCSOVICS Marton [HUN] 7:6(6), 6:1, 6:2

DELBONIS Federico [ARG] - ANDUJAR Pablo [ESP] 4:6, 6:1, 3:6, 6:3, 6:2

-

TSITSIPAS Stefanos [GRE, 5] - MARTINEZ Pedro [ESP] 6:3, 6:4, 6:3

KRAJINOVIC Filip [SRB] - ISNER John [USA, 31] 6:7(6), 1:6, 6:7(5)

-

MONTEIRO Thiago [BRA] - JOHNSON Steve [USA] 3:6, 7:6(2), 6:7(2), 6:3, 3:6

COUACAUD Enzo [FRA, WC] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP, 12] 6:2, 3:6, 4:6, 4:6

-

GIRON Marcos [USA] - PELLA Guido [ARG] 7:6(2), 6:1, 6:7(3), 6:4

MCDONALD Mackenzie [USA, Q] - GARIN Cristian [CHI, 22] 6:4, 6:4, 6:7(7), 3:6, 6:8

-

OPELKA Reilly [USA, 32] - MUNAR Jaume [ESP] 6:3, 6:2, 3:6, 7:5

PAUL Tommy [USA] - MEDVEDEV Daniil [RUS, 2] 6:3, 1:6, 4:6, 3:6

I RUNDA

DJOKOVIC Novak [SRB, 1] - SANDGREN Tennys [USA] 6:2, 6:4, 6:2

POUILLE Lucas [FRA] - CUEVAS Pablo [URU] 3:6, 1:6, 3:6

-

CARUSO Salvatore [ITA] - DUCKWORTH James [AUS] 4:6, 6:3, 6:7(4), 2:6

BERANKIS Ricardas [LTU] - HUMBERT Ugo [FRA, 29] 6:4, 6:4, 2:6, 6:4

-

DE MINAUR Alex [AUS, 21] - TRAVAGLIA Stefano [ITA] 6:2, 6:4, 7:6(4)

UCHIYAMA Yasutaka [JPN] - CECCHINATO Marco [ITA] 6:3, 1:6, 2:6, 4:6

-

TSONGA Jo-Wilfried [FRA] - NISHIOKA Yoshihito [JPN] 4:6, 2:6, 6:3, 6:7(5)

MUSETTI Lorenzo [ITA] - GOFFIN David [BEL, 13] 6:0, 7:5, 7:6(3)

-

BERRETTINI Matteo [ITA, 9] - DANIEL Taro [JPN, Q] 6:0, 6:4, 4:6, 6:4

CORIA Federico [ARG] - LOPEZ Feliciano [ESP] 6:3, 7:6(4), 6:2

-

ANDERSON Kevin [RPA] - KWON Soonwoo [KOR] 5:7, 4:6, 6:2, 6:7(4)

SEPPI Andreas [ITA] - AUGER-ALIASSIME Felix [CAN, 20] 6:3, 7:6(8), 4:6, 6:4

-

FRITZ Taylor [USA, 30] - SOUSA Joao [POR] 6:4, 6:2, 6:4

BOURGUE Mathias [FRA, WC] - KOEPFER Dominik [GER] 3:6, 3:6, 4:6

-

CILIC Marin [CRO] - RINDERKNECH Arthur [FRA, WC) 7:6(6), 6:1, 6:2

ISTOMIN Denis [UZB, Q] - FEDERER Roger [SUI, 8] 2:6, 4:6, 3:6

-

NADAL Rafael [ESP, 3] - POPYRIN Alexei [AUS] 6:3, 6:2, 7:6(3)

GASTON Hugo [FRA, WC] - GASQUET Richard [FRA] 1:6, 4:6, 2:6

-

NORRIE Cameron [GBR] - FRATANGELO Bjorn [USA, Q] 7:5, 7:6(5), 6:2

HARRIS Lloyd [RPA] - SONEGO Lorenzo [ITA, 26] 7:5, 6:4, 6:4

-

SINNER Jannik [ITA, 18] - HERBERT Pierre-Hugues [FRA] 6:1, 4:6, 6:7(4), 7:5, 6:4

MAGER Gianluca [ITA] - MILLMAN John [AUS] 6:2, 3:6, 6:4, 7:5

-

YMER Mikael [SWE] - CARBALLES BAENA Roberto [ESP] 6:4, 0:6, 4:6, 6:2, 6:2

RAMOS-VINOLAS Albert [ESP] - MONFILS Gael [FRA, 14] 6:1, 6:7(6), 4:6, 4:6

-

SCHWARTZMAN Diego [ARG, 10] - LU Yen-Hsun [TPE] 6:2, 6:3, 6:3

MANNARINO Adrian [FRA] - BEDENE Aljaz [SLO] 5:7, 6:3, 5:7, 2:6

-

KOHLSCHREIBER Philipp [GER] - VERDASCO Fernando [ESP] 7:6(3), 6:2, 2:6, 6:4

BROOKSBY Jenson [USA, Q] - KARATSEV Aslan [RUS, 24] 3:6, 4:6, 4:6

-

BASILASHVILI Nikoloz [GEO, 28] - LAJOVIC Dusan [SRB] 6:4, 6:3, 0:6, 6:2

ALCARAZ Carlos [ESP, Q] - ZAPATA MIRALLES Bernabe [ESP, Q] 6:3, 2:6, 6:1, 7:6(4)

-

BAGNIS Facundo [ARG] - BONZI Benjamin [FRA, WC] 7:5, 6:3, 6:4

STRUFF Jan-Lennard [GER] - RUBLEV Andrey [RUS, 7] 6:3, 7:6(6), 4:6, 3:6, 6:4

-

ZVEREV Alexander [GER, 6] - OTTE Oscar [GER, Q] 3:6, 3:6, 6:2, 6:2, 6:0

SAFIULLIN Roman [RUS, Q] - TABERNER Carlos [ESP, Q] 7:6(4), 1:6, 6:0, 6:2

-

MOUTET Corentin [FRA] - DJERE Laslo [SRB] 3:6, 7:6(10), 6:7(2), 5:7

KECMANOVIC Miomir [SRB] - EVANS Daniel [GBR,25] 1:6, 6:3, 6:3, 6:4

-

KHACHANOV Karen [RUS, 23] - VESELY Jiri [CZE] 6:1, 6:2, 6:3

NISHIKORI Kei [JPN] - GIANNESSI Alessandro [ITA, Q] 6:4, 6:7(4), 6:3, 4:6, 6:4

-

HANFMANN Yannick [GER] - LAAKSONEN Henri [SUI, Q] 1:6, 3:6, 6:4, 2:6

VILELLA MARTINEZ Mario [ESP, Q] - BAUTISTA AGUT Roberto [ESP, 11] 4:6, 4:6, 2:6

-

RUUD Casper [NOR, 15] - PAIRE Benoit [FRA] 5:7, 6:2, 6:1, 7:6(4)

MAJCHRZAK Kamil [POL] - CAZAUX Arthur [FRA, WC] 6:4, 2:6, 6:4, 6:4

-

DAVIDOVICH FOKINA Alejandro [ESP] - KUKUSHKIN Mikhail [KAZ] 6:4, 6:4, 6:3

VAN DE ZANDSCHULP Botic [NED, Q] - HURKACZ Hubert [POL, 19] 6:7(5), 6:7(4), 6:2, 6:2, 6:4

-

FOGNINI Fabio [ITA, 27] - BARRERE Gregoire [FRA, WC] 6:4, 6:1, 6:4

FUCSOVICS Marton [HUN] - SIMON Gilles [FRA] 6:4, 6:1, 7:6(5)

-

ALBOT Radu [MDA] - DELBONIS Federico [ARG] 1:6, 6:2, 0:6, 1:6

ANDUJAR Pablo [ESP] - THIEM Dominic [AUT, 4] 4:6, 5:7, 6:3, 6:4, 6:4

-

TSITSIPAS Stefanos [GRE, 5] - CHARDY Jeremy [FRA] 7:6(6), 6:3, 6:1

KORDA Sebastian [USA] - MARTINEZ Pedro [ESP] 4:6, 2:6, 2:6

-

MARTERER Maximilian [GER, Q] - KRAJINOVIC Filip [SRB] 4:6, 1:6, 6:7(3)

QUERREY Sam [USA] - ISNER John [USA, 31] 6:7(2), 3:6, 4:6

-

RAONIC Milos [CAN, 17] - MONTEIRO Thiago [BRA] 3:6, 4:6, 3:6

JOHNSON Steve [USA] - TIAFOE Frances [USA] 6:7(5), 3:6, 6:4, 6:2, 6:1

-

GERASIMOV Egor [BLR] - COUACAUD Enzo [FRA, WC] 6:7(3), 4:6, 3:6

GOMBOS Norbert [SVK] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP, 12] 3:6, 4:6, 3:6

-

DIMITROV Grigor [BUL, 16] - GIRON Marcos [USA] 6:2, 6:4, 5:7, 0:3 krecz Dimitrowa

PELLA Guido [ARG] - GALAN Daniel Elahi [COL, Q] 6:3, 7:6(4), 7:5

-

RUUSUVUORI Emil [FIN] - MCDONALD Mackenzie [USA, Q] 6:4, 3:6, 6:7(4), 3:6

LONDERO Juan Ignacio [ARG] - GARIN Cristian [CHI, 22] 6:3, 4:6, 6:7(6), 2:6

-

OPELKA Reilly [USA, 32] - MARTIN Andrej [SVK] 6:3, 6:2, 6:4

MUNAR Jaume [ESP] - THOMPSON Jordan [AUS] 6:7(6), 6:1, 7:6(5), 6:4

-

PAUL Tommy [USA] - O'CONNELL Christopher [AUS, WC] 6:2, 6:4, 4:6, 4:6, 10:8

BUBLIK Alexander [KAZ] - MEDVEDEV Daniil [RUS, 2] 3:6, 3:6, 5:7

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze