Siostra bliźniaczka ATAKUJE tenisową SEKSBOMBĘ: Jest dla mnie jak obca osoba! [ZDJĘCIA]

2021-01-14 17:50 CH
Eugenie Bouchard i jej siostra bliźniaczka Beatrice
Autor: Instagram Eugenie Bouchard i jej siostra bliźniaczka Beatrice

Eugenie Bouchard od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych sportsmenek na świecie i choć na tenisowych kortach nie odnosi już takich sukcesów jak dawniej, dzięki urodzie zarabia fortunę na reklamowych kontraktach. Kanadyjka ma co najmniej tak samo piękną siostrę bliźniaczkę. Beatrice i Eugenie Bouchard urodziły się odstępie 6 minut, ale - jak wyznała właśnie mniej sławna z pięknych blondynek - prawie w ogóle się nie znają. Jak to możliwe? Wszystko przez brutalny rozwód ich rodziców!

Eugenie Bouchard i jej siostra bliźniaczka Beatrice urodziły się w odstępie 6 minut i dorastały razem, ale nigdy nie były za blisko. Na dodatek gdy miały 10 lat ich rodzice rozwiedli się. Eugenie zamieszkała z matką, a Beatrice i reszta ich rodzeństwa - z ojcem. - To naprawdę dziwne, ale pracowników pobliskiego sklepu spożywczego znam lepiej niż moją siostrę bliźniaczkę - ujawnia szokującą prawdę Beatrice Bouchard, która tak jak słynna siostra zachwyca urodą i lubi szokować odważnymi fotkami. - Na pewno nie jesteśmy prostą, szczęśliwą, idealną rodziną. Nasi rodzice rozwiedli się, nigdy nie byli ze sobą szczęśliwi. Od tamtej pory Genie była z moją matką przez większość swojego życia. A ja i nasze rodzeństwo mieszkaliśmy z moim ojcem. Dorastaliśmy oddzielnie i prawie w ogóle się nie widywałyśmy - zdradza Beatrice Bouchard. - Ta sytuacja wywoływała ogromne napięcie. Szczególnie między mną i moją matką, a także między Genie i naszym ojcem. Nadal tak jest. Widywałam Genie tylko dwa razy w roku, odkąd skończyliśmy 10 lat. To dlatego ludzie z supermarketu są dla mnie bliższymi osobami niż moja własna siostra bliźniaczka - dodaje seksowna Beatrice Bouchard. PONIŻEJ GALERIA JEJ ZDJĘĆ.

Eugenie Bouchard zyskała sławę w 2014 roku, dochodząc do finału Wimbledonu i wdzierając się do Top-5 rankingu WTA. Jednak potem było już tylko coraz gorzej. Kontrakty reklamowe ślicznej Genie i ogromne zainteresowanie mediów wyraźnie zaszkodziły jej tenisowej karierze. Bouachard zajmuje obecnie 141. miejsce w notowaniu WTA. Właśnie odpadła w kwalifikacjach do Australian Open. Jest jednak obrzydliwie bogata. Dlatego słowa jej siostry bliźniaczki szokują. Beatrice Bouchard zdradziła, że ​​Genie nie chciała kupić jej biletu lotniczego do Londynu, kiedy chciała zobaczyć występy tenisistki na Wimbledonie. - Powiedziała, że jak chcę przylecieć, to OK, ale sama muszę kupić bilet. I to jest doskonały przykład. Ludzie pewnie myślą: idź do swojej siostry, zabierze cię wszędzie, kupi ci wszystko. Nie. Moja siostra nigdzie mnie nie zabrała, niczego mi nie kupiła. A kiedy chciałem zobaczyć, jak gra na Wimbledonie, powiedziała: "OK, zobacz, jak gram, kup bilet i przyleć” - zdradziła Beatrice. PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ JEJ SŁYNNEJ SIOSTRY EUGENIE BOUCHARD

Najnowsze