Świątek - Babos O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w Australian Open: KIEDY mecz Świątek - Babos GODZINA meczu

2020-01-21 10:28 CH
Iga Świątek
Autor: AP Iga Świątek

Świątek - Babos O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek? Australian Open: GODZINA meczu Świątek - Babos w środę Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra w Australian Open: Świątek - Babos GODZINA meczu w środę. Iga Świątek miała zacząć rywalizację w Australian Open 2020 we wtorek, ale opóźnienia wywołane ulewnymi deszczami zmusiły organizatorów Szlema w Melbourne do przeniesienia meczu Polki z Węgierką Timeą Babos na środę. Jak zaprezentuje się Iga Świątek? Forma młodziutkiej Polki to wielka niewiadoma. Nastolatka ostatni mecz rozegrała pod koniec sierpnia w nowojorskim US Open. Potem leczyła kontuzję stopy. Węgierka Timea Babos (nr 86 WTA), z którą Iga Świątek zmierzy się w I rundzie AO, to doświadczona tenisistka. I runda Australian Open: KIEDY mecz Świątek - Babos O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek jutro. Iga Świątek KIEDY gra w Australian Open.

Świątek - Babos O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w I rundzie Australian Open

Iga Świątek wciąż czeka na pierwszy mecz od sierpnia 2019 roku. Młoda Polka miała zagrać w I rundzie Australian Open we wtorek, ale jej mecze z Węgierką Timeą Babos został przełożony na środę. Forma Igi Świątek (nr 56 WTA) to wielka niewiadoma. Ostatni mecz nasza utalentowana tenisistka rozegrała pod koniec sierpnia w US Open. Potem z powodu kontuzji stopy wcześniej zakończyła sezon. Zrezygnowała też ze startów w turniejach poprzedzających Australian Open 2020. W Melbourne zagra zatem po blisko pięciu miesiącach przerwy w rywalizacji. - Występy w mniejszych turniejach są zawsze ważnym elementem przygotowań, ale z drugiej strony, może to podziałać na Igę korzystnie. Gdyby na przykład tuż przed Australian Open doznała klęski z mocną rywalką, mogłoby się to się odbić na jej pewności siebie. Teraz będzie świeża, głodna gry, zagra pewnie bez presji, a taka mieszanka często daje świetne efekty - mówił "Super Expressowi" słynny Mats Wilander, były lider rankingu ATP a obecnie ekspert Eurosportu. Iga Świątek w I rundzie zagra we wtorek z Węgierką Timeą Babos (nr 86). Jeżeli wygra, w II rundzie wpadnie na Białorusinkę Arynę Sabalenkę (nr 12) lub Hiszpankę Carlę Suarez Navarro (nr 54).

Świątek - Babos GODZINA meczu Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra w Australian Open

Iga Świątek miała rozpocząć rywalizację w Australian Open we wtorek. Jednak jej mecz z Timeą Babos przełożono na środę. Początek meczu Świątek - Babos o godzinie 1.00 polskiego czasu (noc z wtorku na środę). Transmisje na żywo z Australian Open na Eurosporcie 1 i 2. Stream online w usłudze Eurosport Player. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Świątek - Babos.