Świątek - Kuzniecowa O KTÓREJ GODZINIE WTA Doha Świątek - Kuzniecowa TV NA ŻYWO TRANSMISJA Iga Świątek KIEDY gra?

2020-02-24 17:45 MSo
Iga Świątek
Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Świątek - Kuzniecowa KIEDY mecz? WTA Doha Świątek - Kuzniecowa O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek Gdzie oglądać WTA Doha Świątek - Kuzniecowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Iga Świątek Z KIM gra? Iga Świątek wraca do cyklu WTA. Polka w pierwszej rundzie dość gładko rozprawiła się w Dosze z Donną Vekić. W kolejnym dniu zmagań Polka podejmie Swietłanę Kuzniecową! Iga Świątek KIEDY gra w WTA Doha Świątek - Kuzniecowa O KTÓREJ GODZINIE mecz w Katarze.

Świątek - Kuzniecowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO WTA Doha Iga Świątek KIEDY gra

Polka dość gładko przeszła przez pierwszą rundę turnieju w Katarze. Na otwarcie zmagań w Dosze mierzyła się z Donną Vekić, którą ostatnio pokonała podczas Australian Open 2:0. Tym razem, po blisko dwugodzinnym pojedynku, znów udało jej się triumfować w dwóch setach. Teraz czeka ją potencjalnie łatwiejsza przeciwniczka, która w rankingu WTA zajmuje odleglejsze miejsce niż Vekić. Swietłana Kuzniecowa wciąż jest jednak bardzo uznaną marką - 34-latka z pewnością nie będzie skazywana na pożarcie. Będzie to pierwsze spotkanie Rosjanki ze Świątek w karierze. 46. rakieta świata według rankingu WTA miała jeden dzień przerwy więcej. Już w niedzielę rozprawiła się z Caglą Buyukakcay (nr WTA 172) 6:2, 6:2 i spokojnie mogła czekać na poznanie rywalki.

Iga Świątek w II rundzie WTA Doha zmierzy się ze Swietłaną Kuzniecową! Mecz Iga Świątek - Swietłana Kuzniecowa w II rundzie WTA Doha zostanie rozegrany we wtorek 25 lutego. Mecz rozpocznie się ok. godziny 14:00. Prawa do transmisji TV WTA Doha ma stacja TVP Sport. Stream online na sport.tvp.pl. Na relację na żywo zaprasza Sport.se.pl.