Tenisowa gwiazda ma problem z MYSZAMI! Prześladują ją, nie dają spać! [WIDEO]

2021-01-19 17:30 CH
Julia Putincewa
Autor: Instagram Julia Putincewa

Australian Open dopiero 8 lutego, ale z każdym dniem piętrzą się kolejne problemy. Jednym z nich są... myszy w hotelowym pokoju Julii Putincewej. Tenisistka z Kazachstanu (nr 28 WTA) jest w grupie 72 zawodników, którzy nie mogą opuszczać hotelowych pokoi przez aż 14 dni. To z powodu wykrycia przypadków koronawirusa u pasażerów, którzy przylecieli do Melbourne tymi samymi samolotami. Wściekła Julia Putincewa najpierw żaliła się na decyzje australijskich oficjeli, a teraz publikuje filmy, na których myszy biegają po jej hotelowym pokoju!

Julia Putincewa już kilka dni temu, zaraz po przylocie do Melbourne, opublikowała pierwsze wideo, na którym wyraźnie widać, jak po podłodze w jej hotelowym pokoju biega mysz. "Próbuje już od dwóch godzin zmienić pokój. Ale nikt nie chce przyjść i mi pomóc w związku z zasadami kwarantanny" - żaliła się tenisistka z Kazachstanu, która po wykryciu zakażeń koronawirusa wśród pasażerów samolotu, którym przyleciała do Australii, ma zakaz opuszczania pokoju przez 14 dni. Dotyczy to aż 72 tenisistów, którzy mają zagrać w Australian Open.

Julia Putincewa w końcu zdołała zmienić pokój i... "Inny pokój, ale ta sama historia. Chciałam pójść spać, ale nic z tego!" - napisała tenisistka, dzieląc się z kibicami kolejnym wideo z biegającymi po podłodze myszami. "I co teraz powiecie? Że mam przestać narzekać i iść spać?" - kpiła Putincewa. "Tych myszy jest mnóstwo. Więcej niż jedna w moim pokoju" - dodała krótko potem, publikując kolejne wideo z niesfornymi gryzoniami.

Najnowsze