Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Typy i kursy. Iga Świątek w półfinale turnieju w Indian Wells? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-16 13:32

Iga Świątek – Madison Keys typy i kursy. Pomimo faktu, że Iga Świątek jeszcze ani razu podczas tegorocznego turnieju w Indian Wells nie zagrała bez straty seta, polska tenisistka wykonała zadanie i zameldowała się w ¼ finału. Być może właśnie na tym etapie czwarta rakieta świata zaliczy zwycięstwo w dwóch setach. O to nie będzie jednak łatwo, jej rywalką będzie rozstawiona z nr 25 Amerykanka Madison Keys, która w dotychczasowych meczach przegrała zaledwie jedną partię. Czy zdaniem TOTALbet Świątek uda się awansować do półfinału? Iga Świątek – Madison Keys typy bukmacherskie.

Choć sklasyfikowana w rankingu WTA na czwartym miejscu Świątek nie błyszczy na kortach Indian Wells tak jak przyzwyczaiła do tego w tym roku, udało jej się awansować do ćwierćfinału tych rozgrywek. Niespełna 21-letnia zawodniczka, która w I rundzie otrzymała wolny los, problemy napotkała już w swoim pierwszym starciu – z Anheliną Kalininą z Ukrainy przegrała bowiem pierwszą partię. Dwie kolejne były już jednak popisem Polki, która ostatecznie zwyciężyła 5:7, 6:0, 6:1. Podobny przebieg miały także mecze przeciwko Dunce Clarze Tauson (6:7, 6:2, 6:1) oraz Niemce Andżelice Kerber (4:6, 6:2, 6:3). Jak widać po dotychczasowych rezultatach, Świątek ma problemy z odpowiednim wejściem w mecz. Gdy jednak już się rozkręci, zaczyna prezentować poziom nieosiągalny dla jej rywalek. Podczas ćwierćfinałowego starcia może jednak nie być tyle czasu na wejście na pełne obroty, przeciwniczka nie jest bowiem w ciemię bita. Mimo to TOTALbet uważa, że Iga nie powinna mieć większych problemów z zameldowaniem się w najlepszej czwórce.

Iga Świątek; Mój tata zaszczepił mi patriotyzm

Trzeba jednak przyznać, że Madison Keys na kortach w Indian Wells prezentuje się jak do tej pory bardzo dobrze. 27-latka, która podczas Australian Open – podobnie jak Świątek – dotarła do półfinału, przed własną publicznością straciła do tej pory jedynie jednego seta. Miało to miejsce w II rundzie, podczas rywalizacji przeciwko Japonce Misaki Doi (6:4, 3:6, 6:1). Widać jednak ewidentnie, że Amerykanka rozkręcała się z meczu na mecz. W swoim kolejnym spotkaniu pewnie pokonała bowiem rodaczkę Alison Riske (7:6, 6:1), a w meczu 1/8 finału w nieco ponad godzinę odprawiła z kwitkiem Brytyjkę Harriet Dart (6:4, 6:1). I choć w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego poprzeczka zawiśnie bardzo wysoko, 27-letnia tenisistka w starciu z Igą Świątek wcale nie będzie bez szans. Doskonale odzwierciedlają to zresztą kursy przygotowane przez TOTALbet – potencjalne zwycięstwo Polki „wyceniono” na 1.28, Amerykanki natomiast na 3.60. Rzecz jasna faworytką będzie tenisistka urodzona w Warszawie, ale Keys w żadnym wypadku nie wolno przedwcześnie skreślać.

Sonda
Czy Iga Świątek będzie w przyszłości liderką światowego rankingu?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Iga Świątek – 1.28                          Madison Keys – 3.60

  • Dokładny wynik:

Iga Świątek 2:0 – 1.67

Iga Świątek 2:1 – 3.90

Madison Keys 2:0 – 6.00

Madison Keys 2:1 – 7.40

  • Iga Świątek wygra seta:

tak – 1.11                                         nie – 5.20

  • Madison Keys wygra seta:

tak – 1.97                                         nie – 1.72

  • Liczba setów w meczu:

2 – 1.40                                             3 – 2.70

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Iga Świątek – Madison Keys dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze