US Open: Kiedy półfinał Djoković - Shelton O której godzinie gra DJoković półfinał US Open GODZINA 8.09.2023

i

Autor: AP US Open: Kiedy półfinał Djoković - Shelton O której godzinie gra DJoković półfinał US Open GODZINA 8.09.2023

US Open

US Open: Kiedy półfinał Djoković - Shelton O której godzinie gra DJoković półfinał US Open GODZINA 8.09.2023

2023-09-08 10:00

Kiedy gra Djoković Półfinał US Open Djoković - Shelton O której godzinie półfinał US Open. Już dzisiaj półfinały US Open mężczyzn. Mecz Novak Djoković - Ben Shelton zapowiada się bardzo interesująco. Faworytem jest Serb, który po US Open już na pewno wróci na tron lidera rankingu. Atutem Djokovicia będzie ogromne doświadczenie, ale młody i nieco szalony Ben Shelton spisuje się w tym US Open rewelacyjnie, grają bardzo widowiskowy i skuteczny tenis. Sprawdź, kiedy półfinał Djoković - Shelton O której godzinie.

Novak Djoković i Ben Shelon zagrają w półfinale US Open. W drugim półfinale Carlos Alcaraz zmierzy się z Daniiłem Miedwiedieiewem. W ćwierćfinałach Djoković po jednostronnym meczu pokonał 6:1, 6;4, 6:4 Taylora Fritza, a Shelton ograł 6:2, 3:6, 7:6, 6:2 swojego rodaka Francesa Tiafoe.

Kiedy półfinał Djoković - Shelton O której godzinie półfinał US Open dzisiaj

Novak Djoković gra w US Open po przerwie spowodowanej brakiem obowiązkowych szczepień. Rok temu nie pozwolono mu dostać się na teren USA. tytułu mistrza US Open broni Carlos Alcaraz, ale Serb już na pewno znów wyprzedzi go w rankingu ATP, wracając na pozycję nr 1. Djoković to 23-krotny mistrz turniejów wielkoszlemowych. US Open wygrał trzy razy. Jego obecność w półfinale to żadna niespodzianka. Za to Ben Shelton sprawił sensację, dochodząc o 1/2 finału US Open. Młody Amerykanin uchodził za wielki talent, ale to pierwszy znaczący turniej, w którym odniósł tak duży sukces.

Djoković - Shelton O której godzinie gra Djoković półfinał US Open Kiedy gra Djoković

Mecz Novak Djoković - Ben Shelton w 1/2 finału US Open zostanie rozegrany w piątek 8 września. Początek półfinału Djoković - Shelton o godzinie 21 polskiego czasu. Transmisja TV na Eurosporcie 1 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Najnowsze