Wimbledon 2013: Janowicz pokonał Kubota w 3 setach. Zapis relacji na żywo

2013-07-03 21:08

Jerzy Janowicz pokonał w ćwiećfinale wielkoszlemowego Wimbledonu Łukasz Kubowa 7:5, 6:4, 6:4. "Jerzyk" wygrał zasłużenie, ale Kubot postawił mu duży opór. Janowicz nie przegrał ani jednego gema przy własnym serwisie. Po zakończeniu meczu obaj tenisiści wymienili się... koszulkami, a "Jerzyk" płakał ze szczęścia. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji na żywo z poskiego ćwierćfinału na kortach Wimbledonu.

Janowicz - Kubot, transmisja w tv i online. Polsat Sport i ipla pokażą mecz stulecia - Wimbledon 2013

Manchester United - Tottenham

20:45

Witamy w relacji na żywo z meczu Manchester United - Tottenham. Początek spotkania o godzinie 21:00. Relacja na żywo w Internecie z meczu United - Tottenham na sport.se.pl od godziny 20:45. Serdecznie zapraszamy!

Jeśli Tottenham wygra, zrówna się punktami z trzema drużynami, które na razie wygrały wszystkie trzy spotkania - Liverpoolem, Chelsea i Watfordem. Manchester z kolei ma obecnie trzy punkty na koncie. Bo w poprzedniej kolejce dość niespodziewanie przegrał z Brighton.

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Czas na przywitanie, losowanie stron i gramy!

1'

ZACZĘLI!

1'

Ale zaczęli gospodarze! Kilkanaście sekund po rozpoczęciu gry Fred uderzał z pola karnego, ale nieznacznie się pomylił.

6'

Na razie to Manchester stroną dominującą. Goście nie potrafią się otrząsnąć i przejąć inicjatywy. A zwykle to przecież oni dyktują tempo gry.

9'

Na boisku sporo walki, a mniej ładnej dla oka gry. Mourinho pewnie jest z tego zadowolony, bo przed meczem powtarzał, że od swoich zawodników oczekuje właśnie, by nie odpuszczali.

15'

Intensywny jest ten mecz - to na pewno. Ale na razie pod bramkami nudy. Gra toczy się w środku pola.

17'

Stuprocentowa sytuacja Lukaku! Fatalny błąd Rose'a, belgijski snajper United minął Llorisa i strzelał do pustej bramki, ale minimalnie się pomylił!

20'

I jeszcze jeden strzał Lukaku. Tym razem jednak pewnie broni Lloris. Z kolei Herrera ukarany kartką za faul na Lucasie.

23'

Wcześniej napomnienie zobaczył też sam Lucas.

26'

Troszkę ciekawiej zrobiło się teraz na boisku. Najpiew ładne wejście w pole karnego Alliego, ale za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany. W odpowiedzi głową uderzał Lukaku, jednak zrobił to nieczysto i piłka poleciała obok bramki.

30'

Ładny drybling Freda na skraju pola karnego i minimalnie niecelny strzał lewą nogą. Wcześniej kibice i piłkarze gości protestowali, bo Lucas padł w polu karnym po starciu z Jonesem. Sędzia jednak nie zareagował.

34'

Manchester o włos od gola! najpierw mocny strzał z dystansu Pogby świetnie broni Lloris, po chwili strzał Maticia, rykoszet i piłka minimalnie mija słupek bramki!

40'

Rozkręcił się ten mecz. Przynajmniej, jeśli chodzi o strzały na bramkę. Teraz uderzał lewą nogą Eriksen, ale niezbyt soczyście i łatwo złapał De Gea.

43'

Alli znów w polu karnym, ale po raz kolejny nie podjął chyba optymalnej decyzji, bo nie oddał nawet strzału. Został zablokowany.

46'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. MANCHESTER - TOTTENHAM 0:0.

Intensywna pierwsza połowa, choć do pewnego momentu ta intensywność dotyczyła jedynie walki w środku pola, a nie ofensywnych akcji i groźnych sytuacji. Później pod tym względem było dużo lepiej, okazje mieli chociażby Lukaku czy Alli, ale bramki nie padły. Wracamy za kilkanaście minut!

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ.

47'

I znów gospodarze mocno zaczynają. Teraz z dystansu uderzał Pogba, ale nieco mu zabrakło, by zagrozić Llorisowi.

48'

Bardzo nerwowy teraz De Gea, który odbił piłkę po zagraniu Kane'a i bliski dobitki był Lucas. Nie sięgnął jednak futbolówki głową.

50'

A tak gra kluczowy piłkarz mistrzów świata sprzed kilku tygodni. Fatalna forma Pogby w klubie...

50'

GOOOOL! 1:0 DLA TOTTENHAMU!

Dośrodkowanie Trippiera z rzutu rożnego i Kane głową nie dał szans De Gei! Goście na prowadzeniu! Choć w pierwszej połowie niewiele na to wskazywało.

52'

I od razu odpowiedź United! Lukaku zwiódł rywala i mocno uderzył lewą nogą w kierunku dalszego słupka, ale świetnie broni Lloris!

52'

GOOOOOL! 2:0 DLA TOTTENHAMU!

Dwie minuty, które wstrząsnęły Manchesterem i Old Trafford! Kolejny katastrofalny błąd w defensywie United. Piłka trafiła na skrzydło do zupełnie niepilnowanego Eriksena, ten kapitalnie, płasko dograł w pole karne, a Lucas pewnym strzałem dał "Kogutom" drugiego gola!

56'

Zmiana w zespole United. I to bardzo ofensywna. Herrerę zastąpił bowiem Sanchez.

58'

58'

Kolejna zmiana w United. Schodzi Jones, który doznał chyba kontuzji. W jego miejsce Lindelof. A w międzyczasie żółtą kartką ukarany Valencia.

59'

Bramka Kane'a na 1:0.

60'

I trafienie Lucasa na 2:0.

63'

Lingard miał doskonałą sytuację! Lukaku zgrał mu piłkę i wydawało się, że Anglik musi po prostu trafić w sytuacji sam na sam. Ale nagle zza pleców wyskoczył mu jeden z rywali, który zablokował strzał.

67'

Katastrofalny błąd Lindelofa i "setka" Alliego! Minął De Geę, ale nie zdołał uderzyć w pierwszym tempie. A gdy mógł już strzelić, Hiszpan zdażył wrócić i kapitalnie obronił strzał! A po chwili jeszcze jedna doskonała sytuacja, ale Kane nie trafił głową z kilku metrów! Co się dzieje z defensywą United?

73'

77'

Zmiana w Tottenhamie - Aurier zastąpił Trippiera. A jakiś czas temu na boisku pojawił się też Fellaini - jeden z ulubieńców Mourinho, który wielokrotnie ratował mu skórę. Wszedł za Maticia.

82'

Schodzi z boiska Rose, który ma chyba jakiś problem zdrowotny. Na boisku w jego miejsce Davies.

85'

GOOOOL! 3:0 DLA TOTTENHAMU!

Co za akcja, co za gol Lucasa! Dostał podanie od Kane'a, przebiegł kilkadziesiąt metrów, kapitalnie minął Smallinga i pewnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę w meczu!

90'

91'

Kane poza boiskiem. W jego miejsce wszedł Winks. A przed momentem Lloris spokojnie wyłapał uderzenie z rzutu wolnego Sancheza.

Z naszej strony to już wszystko. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc!