Autor: AP Wimbledon: KIEDY grają Polacy? GODZINY meczów Polaków Wimbledon O KTÓREJ GODZINIE Świątek, Hurkacz, Linette PROGRAM TERMINARZ Wimbledon Plan gier

2021-06-26 14:54

Wimbledon: KIEDY grają Polacy? O KTÓREJ GODZINIE grają Polacy Wimbledon 2021 I runda GODZINY meczów Polaków Wimbledon I runda KIEDY mecze Polaków. KIEDY gra Iga Świątek? O której gra Linette? KIEDY gra Hurkacz. W Londynie rusza wielkoszlemowy Wimbledon. Tenisiści powalczą na trawiastych kortach. W drabinkach singla mężczyzn i kobiet Wimbledonu 2021 mamy trójkę Polaków. Na kortach Wimbledonu zagrają Iga Świątek, Magda Linette i Hubert Hurkacz. Początek Wimbledonu w poniedziałek 28 czerwca 2021. KIEDY grają Polacy w Wimbledonie 2021? O KTÓREJ GODZINIE mecze Polaków Wimbledon TERMINARZ?

Wimbledon KIEDY grają Polacy? Plan gier Wimbledon TERMINARZ Polaków

Wimbledon 2021 rusza w poniedziałek 28 czerwca. Londyński Szlem rozegrany zostanie po dwuletniej przerwie. Rok temu Wimbledon został odwołany z powodu pandemii. W drabinkach singla mężczyzn i kobiet Wimbledonu 2021 mamy trójkę naszych tenisistów. W I rundzie Wimbledonu zagrają Hubert Hurkacz, Iga Świątek i Magda Linette. Za nami losowanie Wimbledonu 2021.. Poznaliśmy drabinki. Iga Świątek, która rozstawiona jest z numerem 7, zagra z Tajwanką Su-Wei Hsieh (nr 66). Przed Polką pojedynek z bardzo doświadczoną i sprytną rywalką, która dobrze czuje się na trawie. Świątek grała z Hsieh rok temu w Roland Garros (Iga wygrała w dwóch setach). Panie rywalizowały też niedawno w Paryżu w deblu. Magda Linette zagra z Amerykanką Amanadą Anisimovą (nr 81). Hubert Hurkacz to jedyny Polak w głównej drabince mężczyzn. Tenisista z Wrocławia nie miał szczęścia w losowaniu. Rywalem Hurkacza będzie utalentowany Włoch Lorenzo Mussetti (nr 58). Zawodnik z Italii ostatnio pokonał Polaka w Rzymie. Potem świetnie spisał się w Roland Garros.

Wimbledon Mecze Polaków GODZINY TERMINARZ Wimbledon KIEDY grają Polacy

Wimbledon 2021 rozpoczyna się w poniedziałek 28 czerwca i wtedy zostaną rozegrane pierwsze mecze I rundy. Wiadomo już, że tego dnia rozpocznie się rywalizacja w dolnej połowie drabinki kobiet i w górnej połowie drabinki mężczyzn. A to oznacza, że w poniedziałek zagra Iga Świątek, a Magda Linette i Hubert Hurkacz mecze I rundy rozegrają we wtorek. Transmisje tv na żywo z Wimbledonu na sportowych kanałach Polsatu - Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra itd. Poniżej plan gier i godziny meczów Polaków.

KIEDY grają Polacy Wimbledon 2021 Mecze Polaków GODZINY

• Iga Świątek – Su-Wei Hsieh (Tajwan, nr 66), poniedziałek ok. godz. 18-19 (trzeci mecz od godz. 14)
  • Hubert Hurkacz – Lorenzo Mussetti (Włochy, nr 58), wtorek ok. godz. 15.30-16 (trzeci mecz od godz. 12)