Wimbledon: Kiedy półfinał Djoković - Sinner O której godzinie gra Djoković półfinał z Sinnerem

i

Autor: AP Wimbledon: Kiedy półfinał Djoković - Sinner O której godzinie gra Djoković półfinał z Sinnerem

Wimbledon 2023

Wimbledon: Kiedy półfinał Djoković - Sinner O której godzinie gra Djoković półfinał z Sinnerem

2023-07-12 19:21

O której gra Djoković Półfinał Wimbledon O której półfinał Djoković - Sinner. Novak Djoković jest już w półfinale Wimbledonu, a jego rywalem będzie teraz Włoch Jannik Sinner. Serb to 23-krotny mistrz turniejów wielkoszlemowych i 7-krotny mistrz Wimbledonu. W Londynie broni tytułu, a jednym z tenisistów, których pokonał jest Hubert Hurkacz. To trzeci mecz Djoković - Sinner, a dwa poprzednie wygrał Serb, ostatnio rok temu właśnie w Wimbledonie (5:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:2). Wtedy Włoch zmusił serbskiego faworyta do maksymalnego wysiłku. Sprawdź, kiedy półfinał Djoković - Sinner.

Novak Djoković i Jannik Sinner zagrają w pierwszym półfinale Wimbledonu. Serb w Londynie broni tytułu i jest głównym faworytem do zwycięstwa. Mecz Djoković - Sinner w półfinale Wimbledonu zostanie rozegrany w piątek 14 lipca o godzinie 14.30 polskiego czasu. Poniżej więcej informacji.

Djoković - Sinner O której godzinie półfinał Wimbledon Kiedy gra Djoković półfinał z Sinnerem

Novak Djoković awansował do półfinału Wimbledonu, pokonując 4:6, 6:1, 6:4, 6:3 Rosjanina Andrieja Rublowa i był to już jego mecz nr 400 w turniejach Wielkiego Szlema. Tylko dwójka tenisistów w historii ma na koncie więcej rozegranych spotkań - Roger Federer (429) i Serena Williams (423). W piątek rywalem Djokovicia w 1/2 finału będzie Włoch Jannik Sinner. Broniący tytułu Serb, pogromca Huberta Hurkacza w 4. rudzie, wygrał Wimbledon 7 razy i jeżeli ponownie zatriumfuje na londyńskiej trawie, wyrówna rekord Federera (8 zwycięstw). - Nieskromnie powiem, że widzę w sobie faworyta do wygrania tego turnieju - żartował Djoković.

Kiedy półfinał Djoković - Sinner O której gra Djoković w półfinale z Sinnerem

Mecz Novak Djoković - Jannik Sinner w 1/2 finału Wimbledonu zostanie rozegrany w piątek 14 lipca. Początek półfinału Djoković - Sinner o godzinie 14.30 polskiego czasu. Transmisja TV z Wimbledonu 2023 na Polsacie Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Najnowsze