Iga Świątek

i

Autor: East News Świątek - Zwonariowa O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek II runda Wimbledon KIEDY gra Świątek - Zwonariowa GODZINA meczu 2 runda Iga Świątek KIEDY kolejny mecz

WTA 250 w Gdyni. Takiego spotkania jeszcze nie było! Iga Świątek i Hubert Hurkacz zmierzą się ze sobą w szczytnym celu

2021-07-11 8:48

To będzie największy w tym roku turniej tenisowy w Polsce. Wśród gwiazd WTA 250 w Gdyni pojawią się m.in. Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Spotkaniu przyświecać będzie ważny cel.

Iga Świątek ambasadorką akcji "Dobra Drużyna PZU"

Zapowiada się sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Światowy tenis po kilkuletniej przerwie wraca do Polski. 17 lipca rozpocznie się w Gdyni kobiecy turniej WTA 250 w Gdyni, w którym zmierzy się na korcie wiele gwiazd tej dyscypliny, wśród nich Julia Putincewa, Tamara Zidansek czy Anna Karolina Schmiedlova. Dla zawodniczek będzie to zarazem ostatnia okazja, by sprawdzić się przed zbliżającymi się już wielkimi krokami igrzyskami olimpijskimi w Tokio.

Najważniejszym wydarzeniem dla polskich kibiców będzie wyjątkowe spotkanie na korcie naszych najbardziej utalentowanych tenisistów - Igi Świątek i Huberta Hurkacza, które będzie miało miejsce w dniu otwarcia turnieju. Zagrają oni przed rodakami po raz pierwszy od swoich zwycięstw w Rolandzie Garrosie oraz w Miami Open. Najwyżej notowani w tenisowych rankingach reprezentanci Polski staną naprzeciwko siebie w pokazowym meczu gry mieszanej. Ubiegłoroczna zwyciężczyni French Open zagra w duecie z Marcinem Matkowskim, Hubertowi Hurkaczowi partnerować z kolei będzie Klaudia Jans-Ignacik.

Spotkaniu naszych najlepszych tenisistów przyświecać będzie szczytny cel. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie bowiem przeznaczony na wybrany przez zawodników cel charytatywny.

Emisja w TV:

Mecz pokazowy gry mieszanej z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza

wtorek 15.15 TVP Sport

wtorek 15.25 TVP 1

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze