Świątek - Collins O KTÓREJ GODZINIE? Ćwierćfinał WTA Adelaide Świątek - Collins GODZINA. KIEDY gra Świątek z Collins 25.02

2021-02-24 20:55 md
Iga Świątek
Autor: East News Iga Świątek

Adelaide Świątek - Collins O KTÓREJ GODZINIE? Ćwierćfinał WTA Adelaide Świątek - Collins GODZINA. Iga Świątek - Danielle Collins GODZINA MECZU. Iga Świątek mnie jak burza w tenisowym turnieju WTA Adelaide! Po bezproblemowym uporaniu się z rywalkami w dwóch pierwszych fazach zmagań, teraz czas na trzecie wyzwanie. Przeciwniczką Polki będzie Danielle Collins. Mecz Świątek - Collins O KTÓREJ GODZINIE. Świątek - Collins KIEDY mecz 25.02?

Świątek - Collins O KTÓREJ GODZINIE? Świątek - Collins GODZINA meczu

Luty wiąże się dla Igi Świątek z wielkimi emocjami. Zwyciężczyni ubiegłorocznego turnieju Roland Garros rywalizuje bowiem w Australii. Jak sama przyznaje, na pewno zmieniło się jedno. Po jej wyczynach w Paryżu wszyscy ją doceniają - dobra postawa nie stanowi już dla nikogo żadnej niespodzianki. Z całą pewnością zawodniczka musi się zatem zmierzyć także i z innym rodzajem presji. Nie zawsze bowiem łatwo jest sprostać oczekiwaniom kibiców. Teraz przed Świątek starcie w ramach ćwierćfinału turnieju WTA Adelaide. Na jej drodze stanie Danielle Collins. Czy i tym razem Polka zagra śpiewająco, tak jak to uczyniła w dwóch poprzednich spotkaniach, i w znakomitym stylu zamelduje się w najlepszej czwórce australijskich zmagań? Oby tak właśnie było!

Świątek - Collins KIEDY mecz Świątek - Collins GODZINA

Iga Świątek rozpocznie pojedynek z Danielle Collins w czwartek, 25 lutego o godzinie 9:00 czasu polskiego. Nie trzeba zatem zarywać nocy, aby obejrzeć Polkę w akcji i jest to doskonała wiadomość! Na relację tekstową zapraszamy do serwisu sport.se.pl.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze