Kiedy gra Iga Świątek Australian Open 2024 Świątek - Kenin O której godzinie gra Iga Świątek

i

Autor: AP WTA Doha: Iga Świątek - Jekaterina Aleksandrowa Kiedy mecz? O której godzinie gra Świątek dzisiaj?

WTA Doha

WTA Doha: Iga Świątek - Jekaterina Aleksandrowa Kiedy mecz? O której godzinie gra Świątek dzisiaj? Zmiana w planie gier!

2024-02-14 15:43

Iga Świątek już dzisiaj zagra mecz w 3. rundzie turnieju WTA w Dausze, a jej rywalką będzie Rosjanka Jekaterina Aleksandrowa. Panie zagrają w środę 14 lutego. Jest już plan gier i znamy godzinę meczu Świątek - Aleksandrowa. Polka występ w Katarze zaczęła od zwycięstwa 6:1, 6:1 nad Rumunką Soraną Cirsteą. Iga Świątek w Katarze triumfowała w latach 2022 i 2023 i ma okazję wygrać ten sam turniej trzeci raz z rzędu. Sprawdź, kiedy i o której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj z Aleksandrową.

Iga Świątek dzisiaj zagra z Jekaterina Aleksandrową w 3. rundzie turnieju WTA Doha. Rosjanka pokonała swoją młodszą rodaczkę Erikę Andriejewą 6:0, 3:6, 6:1. Iga Świątek i Aleksandrowa (nr 19). Rosjanka gra bardzo agresywny tenis, potężnie returnuje, posyła piłki bardzo szybko i płasko. Świątek wygrała dwa z trzech poprzednich meczów z tą tenisistką, ale nawet zwycięstwa odniosła po dramatycznych trzysetowych bojach (7:6, 2:6, 6:4 w WTA Ostrawa 2022 i 6:4, 6:7, 6:3 w WTA Madryt 2023).

Iga Świątek w Katarze broni tytułu i walczy o trzeciego złotego sokoła - nagrodę dla mistrzyni. Iga Świątek wróciła do gry po ponad trzech tygodniach przerwy i nieudanym występie w Australian Open, więc jej forma była sporą niewiadomą. Na otwarcie rywalizacji w Katarze Iga Świątek pokonała w znakomitym stylu 6:1, 6:1 Rumunkę Soranę Cirsteę. - Jestem zadowolona ze swojego występu. Myślę, że to był solidny mecz. Udało mi się przez całe spotkanie zachować koncentrację - stwierdziła Iga Świątek po meczu.

Kiedy Iga Świątek gra kolejny mecz 3. runda WTA Doha O której gra Iga Świątek dzisiaj

Iga Świątek w Dausze lubi grać. Nieco wolniejsze korty i wietrzne warunki w Katarze pasują do jej stylu gry. Polka triumfowała tam w latach 2022 i 2023, a ostatnio w całym turnieju straciła zaledwie 5 gemów. - Lubię to miejsce, dlatego zawsze miło tu wrócić. Nie mogłam się doczekać tego turnieju - powiedziała Iga Świątek przed pierwszym meczem w Dausze. - Oczywiście byłoby miło, gdybym mogła tutaj znów dobrze zagrać, ale nauczyłam się już, że w tenisie nie można wiele oczekiwać, bo zawsze cię czymś zaskoczy. Dlatego staram się robić wszystko krok po kroku - dodała.

Iga Świątek - Aleksandrowa O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj w 3. rundzie WTA Doha

Mecz Iga Świątek - Jekaterina Aleksandrowa w 3. rundzie turnieju WTA w Dausze zostanie rozegrany w środę 14 lutego 2024. Początek meczu Świątek - Aleksandrowa ok. godziny 16.30-17.30 polskiego czasu (trzeci mecz od godziny 13.30, po meczach Zheng - Fernandez i Navarro - Rybakina). Transmisje TV z turnieju WTA w Dausze na antenie Canal+ Sport.

Iga Świątek pokazała moc w turnieju WTA Doha
Listen on Spreaker.
Najnowsze