Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

WTA Doha

WTA Doha: Kiedy Iga Świątek gra mecz? Świątek mecz w Doha. Kiedy gra Polka w Dosze? Rywalka Igi Świątek

2023-02-11 16:39

Kiedy gra Iga Świątek w turnieju WTA Doha? Iga Świątek - mecz w Doha RYWALKA, KIEDY GRA? Data meczu Igi Świątek w turnieju WTA Doha. Świątek mecz w Doha. Kiedy gra Polka w Dosze? Rywalka Igi Świątek. Iga Świątek wraca do gry po Australian Open. Polka zaprezentuje się w turnieju WTA Doha. Za nami losowanie drabinki, które było stosunkowo łaskawe dla Świątek. Iga rozpocznie rywalizację od drugiej rundy! Kiedy Iga Świątek gra mecz? Kto będzie jej rywalką?

WTA Doha: Kiedy i z kim gra Iga Świątek? Wyniki losowania

Iga Świątek wraca do gry w turnieju WTA Doha. Polka po średnio udanym Australian Open wraca do startów. Liderka rankingu WTA wystartuje w turnieju w Dosze. Iga Świątek była porównywana ostatnio do znakomitej zawodniczki Marii Szarapowej - także w kontekście sportowym. - Istnieje wiele podobieństw do Szarapowej: Maria miała zwycięstwo jako swój pierwszy, drugi, trzeci i czwarty priorytet. Iga chce wygrywać tak samo - mówił Max Eisenbud, czyli wiceprezydent IMG, marki reprezentującej Polkę. Pora pokazać to kolejny raz na korcie.

Tak naprawdę wygląda ciało 35-letniej tenisowej seksbomby. Szczęki zbieraliśmy z podłogi, jest obiektem westchnień fanów

Iga Świątek wystąpi w turnieju WTA Doha. Za nami losowanie drabinki turniejowej. Prowadząca w światowym rankingu Świątek z Dauhy ma dobre wspomnienia. W ubiegłym roku w Katarze nie tylko wywalczyła tytuł, ale właśnie tam zaczęła się jej 37-meczowa seria zwycięstw. Najgroźniejszymi rywalkami podopiecznej trenera Tomasza Wiktorowskiego będą jej pogromczyni z Melbourne - Kazaszka Jelena Rybakina, a także Amerykanki Jessica Pegula i Coco Gauff oraz Francuzka Caroline Garcia.

Daria Abramowicz zdradziła tajniki pracy z Igą Świątek. Mówi o konflikcie interesów, twarde stanowisko

Z kim zagra Świątek w WTA Doha? Rywalka, kiedy gra Polka

Losowanie WTA Doha. Iga Świątek rozpocznie rywalizację w WTA Doha od drugiej rundy. W pierwszej trafiła na wolny los. Kto będzie rywalką Polki? Iga Świątek zagra z lepszą z pary Danielle Collins - kwalifikantka. Polka na swój mecz będzie musiała poczekać na zakończenie rywalizacji w I rundzie.

SuperTenis po porażce Igi Świątek, Mocne Słowa dziennikarzy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze