WTA Ostrawa PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Ostrawie? Nagrody pieniężne

2021-09-24 19:00
Iga Świątek
Autor: Elise Amendola/AP WTA Ostrawa PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Ostrawie Nagrody pieniężne

Ile zarobiła Iga Świątek WTA Ostrawa PREMIE Nagrody pieniężne pieniądze: Jakie są premie w Ostrawie? Iga Świątek jest już w półfinale turnieju WTA w Ostrawie po zwycięstwie 7:6(5), 6:2 nad Jeleną Rybakiną i czeka już na sobotni mecz z Marią Sakkari. Turniej w Ostrawie to impreza rangi WTA 500. Premie nie dorównują nagrodom w turniejach wielkoszlemowych, ale pieniądze, o które walczą tenisistki są spore. Jakie są premie w WTA Ostrawa? I ile zarobiła Iga Świątek w Ostrawie za awans do półfinału? Jaka jest premia za zwycięstwo w WTA Ostrawa?

WTA Ostrawa PREMIE Nagrody pieniężne Ile zarobiła Iga Świątek w Ostrawie?

Iga Świątek jest już w półfinale turnieju WTA w Ostrawie. Zagra w nim z Marią Sakkari. Normalnie w tej części sezonu rozgrywane były turnieje w Azji, ale z powodu pandemii znów zostały odwołane. Zamiast tego najlepsze tenisistki walczą w Czechach. Turniej w Ostrawie to impreza rangi WTA 500. Prestiżem ustępuje oczywiście Szlemom i turniejom WTA Premier 1000. Premie w Ostrawie są jednak całkiem spore. Iga Świątek za awans do półfinału zarobiła już 32 400 euro czyli ok. 149 tys. złotych. Iga Świątek w Ostrawie walczy przede wszystkim o cenne punty w rankingu i prawo gry w WTA Finals w Guadalajarze. W klasyfikacji WTA Race Polka jest teraz na 5. miejscu, a Greczynka na Maria Sakkari na 6. pozycji. Jeżeli Sakkari pokona w sobotę Świątek, wyprzedzi ją w tej klasyfikacji. Wynik tego spotkania będzie miał zatem bardzo duże znaczenie. Poniżej premie w WTA Ostrawa.

WTA Ostrava NAGRODY PREMIE PIENIĄDZE

  • I runda - 6 650 euro
  • II runda - 8 200
  • 1/4 finału - 15 500
  • 1/2 finału - 32 400
  • Finalistka - 51 000
  • Zwyciężczyni - 68 570
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze