Magda Linette

Autor: EastNews Magda Linette

WTA Tianjin PREMIE, NAGRODY PIENIĘŻNE. Ile zarobiła Magda Linette w turnieju WTA Tianjin

2019-10-11 9:55

WTA Tianjin PREMIE, Nagrody pieniężne. Ile zarobiła Magda Linette w turnieju WTA Tianjin? Ile za finał i za zwycięstwo? Magda Linette jak burza idzie przez turniej WTA Tianjin. Weszła do ćwierćfinału bez straty seta. Już na pewno awansuje w rankingu WTA - być może do czołowej czterdziestki. Ile pieniędzy zarobiła w Tianjin? Jakie są premie w WTA Tianjin. Nagrody pieniężne w turnieju WTA Tianjin.

WTA Tianjin PREMIE Nagrody pieniężne w turnieju

Magda Linette znakomicie radzi sobie podczas turnieju w chińskim Tianjin. Poznanianka przeszła przez pierwsze dwie rundy turnieju bez straty seta. W drugim meczu, jej rywalka skreczowała przy stanie 4:0 w pierwszym secie. Dzięki temu do spotkania z Heather Watson awansowała bez większego problemu. Polka potwierdza niezłą formę - w Chinach zgarnie sporo punktów, a także niemałe pieniądze. Ile dokładnie?