Agnieszka Radwańska

i

Autor: Jacek Kozioł/Super Express Agnieszka Radwańska

Szybka reakcja

Wymowny komentarz Agnieszki Radwańskiej po triumfie Igi Świątek. Wystarczyły dwa słowa

2023-06-11 17:20

Iga Świątek w sobotę po raz trzeci w karierze wygrała wielkoszlemowy turniej Roland Garros. Tym razem nasza zawodniczka rozprawiła się w finale z Czeszką Karoliną Muchovą. Na wielki sukces rodaczki zareagowała Agnieszka Radwańska. Była gwiazda żeńskiego tenisa była dość oszczędna w słowach, ale wiadomość, jaką wystosowała, mówi wiele o stosunku do osiągnięcia raszynianki.

To był kolejny wspaniały dzień dla polskiego tenisa. Iga Świątek w sobotę stanęła przed trzecią w karierze szansą na triumf w wielkoszlemowym turnieju French Open. Tym razem w decydującym o tytule boju raszynianka zmierzyła się z Karoliną Muchovą. Nasza rodaczka w oczach ekspertów była zdecydowaną faworytką spotkania z Czeszką. Rywalizacja miała jednak nadspodziewanie dramatyczny przebieg. Ostatecznie wszystko skończyło się po myśli fanów znad Wisły i Świątek zwyciężyła po trzysetowym boju. Gratulacje pod adresem Polki popłynęły z całego świata, również od innych znanych z kortów. W gronie osób, które zareagowały na triumf Igi Świątek, znalazła się również Agnieszka Radwańska.

Iga Świątek z wielkim dekoltem i w mini! W tle Wieża Eiffla. Mistrzyni Roland Garros zaskoczyła kreacją! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska pogratulowała Idze Świątek

Choć sama Radwańska nie zna smaku triumfu w wielkoszlemowym turnieju, to sama brała udział w wielu tego typu imprezach. Choć kilka razy była blisko, to ostatecznie nigdy nie zakończyła zwycięstwem żadnych z czterech najważniejszych zmagań. Wie jednak jak wiele sił i umiejętności trzeba, by przebić się do ścisłej czołówki. Dlatego też z jej strony pod adresem Igi Świątek nie mogły popłynąć słowa inne niż gratulacje. Aby wszystko przekazać Agnieszce Radwańskiej wystarczyły tylko dwa słowa.

Iga Świątek ujawniła całą prawdę o świecie tenisa! Tak to wygląda naprawdę, nikt o tym głośno nie mówił

Agnieszka Radwańska pogratulowała Idze Świątek

i

Autor: Instagram Agnieszka Radwańska pogratulowała Idze Świątek

Radwańska oglądała mecz Świątek na żywo

"Well done" - napisała na Instagramie pod adresem młodszej koleżanki Isia. Można to przetłumaczyć jako "Dobra robota". Jednocześnie okazało się, że Radwańska arcyważny mecz Igi Świątek oglądała na żywo z trybun. Na Instagramie opublikowała bowiem filmik z Paryża, co dodatkowo potwierdza, że krakowianka mocno ściskała kciuki za naszą najlepszą obecnie tenisistkę.

Listen on Spreaker.
Najnowsze