SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty pozostałe Kiedy jest The World Games 2017? Termin światowych igrzysk sportowych

Kiedy jest The World Games 2017? Termin światowych igrzysk sportowych

11.07.2017, godz. 17:01
The World Games 2017, Wrocław, logo
foto: The World Games 2017 - Wrocław

The World Games 2017 to wielkie wydarzenie sportowe, które odbędzie się we Wrocławiu. O tej imprezie mówi się, że to igrzyska sportów nieolimpijskich. Niecodziennie dyscypliny będą wielką gratką dla kibiców, bo rzadko ma się okazje dopingować zawodników sumo, czy też osoby biorące udział w biegu na orientację. Kiedy odbędzie się World Games 2017? Sprawdźcie, w jakim terminie oglądać igrzyska.

The World Games 2017 - Kiedy i gdzie?

The World Games odbędą się we Wrocławiu. Impreza rozpocznie się 20 lipca, a zakończy dziesięć dni później. To będzie wielkie święto sportu w Polsce, które wypromuje nasz kraj na całym świecie. Wrocław jest znakomicie przygotowany do organizacji tego wydarzenia, więc zawodnicy nie muszą się o nic martwić, a kibicom pozostaje podziwiać ich w akcji na żywo. Wciąż można dostać bilety na World Games, choć od dawna cieszą się sporym zainteresowaniem. Trzeba się spieszyć! Jak je kupić? Aby się dowiedzieć, wystarczy kliknąć w poniższy link.

Zobacz: Bilety na The World Games. Jak i za ile kupić?

Jeśli nie jesteście przekonani, czy warto wybrać się na World Games 2017, to dodamy, że rywalizować będzie ponad 3500 sportowców w 30 dyscyplinach! Nie będzie to jednak piłka nożna, koszykówka, czy tenis ziemny. Na tych igrzyskach sportowcy walczą o medale w dużo ciekawszych dyscyplinach, jak chociażby narty wodne, wakeboard, pływanie w płetwach, akrobacje szybowcowe, jazda szybka na wrotkach, kręgle, łucznictwo i wiele, wiele innych. Tej imprezy nie można przegapić!

Sprawdź: The World Games - historia. Poprzednie edycje wyjątkowej imprezy

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: