SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Seksbomba z Playboya zadba o jego kijek [GALERIA]

Seksbomba z Playboya zadba o jego kijek [GALERIA]

31.03.2017, godz. 02:00
Lindsey Pelas
Lindsey Pelas foto:

Ten to ma szczęście! Nie dość, że golfista Grayson Murray (24 l.) uprawia jeden z najbardziej dochodowych sportów na świecie, to na dodatek jego pomocnikiem może być superseksowna modelka "Playboya"!

Amerykanin zadał na Twitterze nietypowe pytanie pięknej Lindsey Pelas (26 l.). Poprosił, żeby dziewczyna została jego caddy (pomocnik golfisty) podczas Par 3 Tournament (imprezy odbywającej się dzień przed startem turnieju Masters w amerykańskim mieście Augusta). Warunek jest jeden - Murray musi wygrać kończące się w tę niedzielę zawody Shell Houston Open i uzyskać kwalifikację. Niespodziewanie Pelas, która w Ameryce jest gwiazdą (ma 6 milionów obserwujących na Instagramie) zgodziła się. Podekscytowany Murray napisał tylko: "Wygląda na to, że teraz mam trochę motywacji!".

Kim jest caddy?

Jest osobą pomagającą nosić torbę z kijami zawodnika podczas gry w golfa. Służy też radą i wsparciem mentalnym. Zna również pole golfowe i pomaga przy taktyce. Swego czasu w rolę caddy wcieliła się tenisistka Karolina Woźniacka (z chorągiewką), która pomagała ówczesnemu narzeczonemu Rory'emu McIllroyowi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: