SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska - Jekaterina Makarowa w TV i INTERNECIE. STREAM LIVE

Agnieszka Radwańska - Jekaterina Makarowa w TV i INTERNECIE. STREAM LIVE

03.10.2016, godz. 13:49
Agnieszka Radwańska
foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska - Jekaterina Makarowa NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z WTA Pekin? O której godzinie? Polka tenisistka po raz drugi w ciągu kilku dni zagra z Rosjanką Makarową. W II rundzie turnieju w Wuhan ograła ją 6:4, 6:1. Czy w II rundzie turnieju w Pekinie też sobie poradzi? Mecz Radwańska - Makarowa zostanie rozegrany w poniedziałek. Sprawdź, o której godzinie i która telewizja go pokaże.

Agnieszka Radwańska rywalizację w Pekinie rozpoczęła od łatwego zwycięstwa 6:2, 6:2 z Chinką Qiang Wang, choć wynik jest nieco mylący. Rywalka grała całkiem nieźle, ale górę wzięło dużo większe doświadczenie Polki.
W II rundzie Radwańska zagra z Rosjanką Jekatariną Makarową. Zajmująca 37. miejsce w rankingu leworęczna tenisistka w Wuhan sprawiła Agnieszce zakakująco mało problemów, ale chyba miała po prostu słabszy dzień. To niewygodna rywalka i trzeba na nią uważac. W I rundzie Pekinu łatwo rozbiła 6:2, 6:1 swoją rodaczkę i przyjaciółkę Jelenę Wiesninę. Pół poprzedniego sezonu spędziła w Top-10. O tym jak potrafi być niebezpieczna, Radwańska przekonała się dwukrotnie, gdy Makarowa rozbiła ją w IV rundach turniejów wielkoszlemowych. Najpierw w US Open 2013 (6:4, 6:4), a potem w Wimbledonie 2014 (6:3, 6:0). Bilans ich pojedynków jest jednak korzystny dla Polki - 5-2.
Oficjalny serwis WTA jeszcze tego nie potwierdził, ale po niedzielnej poraże Hiszpanki Carli Suarez-Navarro w I rundzie turnieju w Pekinie jest już praktycznie pewne, że Radwańska zagra w kończących sezon WTA Finals w Singapurze.
Mecz Radwańska - Makarowa w II rundzie turnieju WTA w Pekinie zostanie rozegrany w poniedziałek o godz. 15 czasu polskiego. Transmisja w TVP Sport. Stream na stronie sport.tvp.pl

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: