SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska mamą? Polska tenisistka szczerze o macierzyństwie

Agnieszka Radwańska mamą? Polska tenisistka szczerze o macierzyństwie

29.07.2017, godz. 07:19
POCAŁUNEK AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ I DAWIDA CELTA.
foto: ART SERVICE

W miniony weekend Agnieszka Radwańska stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Dawida Celta. Małżeństwo spowodowało, że wśród kibiców polskiej tenisistki pojawiły się pytania odnośnie jej ewentualnej ciąży i zostania mamą. Z kolei sama 28-latka w szczerej rozmowie dla TVP opowiedziała nieco więcej o macierzyństwe. Czy za jakiś czas możemy się spodziewać jej pierwszego dziecka?

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta był jednym z większych wydarzeń ostatnich miesięcy w polskim tenisie. Najlepsza polska tenisistka wyszła za mąz po kilku latach związku ze swoim dotychczasowym partnerem, a cała uroczystość została zorganizowana z wielką pompą. W sieci furorę robiły m.in. zdjęcia tortu weselnego czy pierwszego tańca młodej pary.

Agnieszka Radwańska o swoim ukochanym: To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Małżeństwo spowodowało jednak, że wielu kibiców 28-latki zaczęło się zastanawiać nad jej dalszymi losami. W końcu w przypadku wielu małżeństw pierwszym krokiem na nowej drodze życia jest dziecko. Fani obawiali się, że podobnie będzie i w tym przypadku i Radwańska będzie zmuszona przerwać karierę z powodu ciąży. Sama tenisistka w szczerej rozmowie dla TVP w programie "Pytanie na śniadanie" opowiedziała więcej o macierzyństwie.

- Oczywiście myślałam o tym, żeby być mamą. Ale na razie stawiam na sport i to jest dla mnie priorytet - przyznała Isia. Zdradziła też, jakie plany na życie ma dla swojego przyszłego dziecka - Jeśli córka lub syn powie, że chce grać w tenisa, będę zachwycona. Ale nie będę do tego zmuszać, by tylko realizować własne ambicje. Znam tę drogę. Wiem, co trzeba mieć, by się wybić. Byłoby mi dużo łatwiej ocenić, czy moje dziecko mogłoby coś w tym sporcie osiągnąć - powiedziała Radwańska.

- Jestem dziewczyną, której marzenia zawsze się spełniają. Tak było od dzieciństwa. Sport kształtuje charakter. Wychodzę z założenia, ze jak czegoś chce, to muszę to mieć i zwykle to dostaję - dodała tenisistka.

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: