SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis John McEnroe rozzłościł ciężarną Serenę Williams. Odpowiedziała

John McEnroe rozzłościł ciężarną Serenę Williams. Odpowiedziała

27.06.2017, godz. 12:18
Serena Williams
Serena Williams foto: AP

Słynny John McEnroe (58 l.) na tenisowych kortach szokował gwałtownymi awanturami, a teraz - jako telewizyjny ekspert - też mówi to, co myśli. Były lider rankingu, 7-krotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych stwierdził właśnie, że gdyby Serena Williams (36 l.) rywalizowała w męskim tourze, zajmowałaby ok... 700. miejsce w rankingu. Spodziewającej się dziecka Amerykance wyraźnie się to nie spodobało. Odpowiedziała.

- Ona jest niesamowitą tenisistką, tego nie kwestionuję. Ale gdyby miała brać udział w męskim tourze, to byłaby gdzieś w okolicach siedemsetnego miejsca w rankingu - powiedział John McEnroe o 23-krotnej mistrzyni turniejów wielkoszlemowych.
Serena Williams spodziewa się dziecka i zawiesiła karierę. Matką ma zostać pod koniec sierpnia, ale widać, że śledzi, co dzieje się w tenisowym świecie.
"Drogi Johnie. Uwielbiam cię i szanuję, ale bardzo cię proszę: trzymaj się z dala od mojej osoby w swoich twierdzeniach, które nie są poparte faktami" - zwróciła się do rodaka na Twitterze. "Nigdy nie grałam z nikim z tego rankingu, nie mam na to czasu. Uszanuj mnie i moją prywatność, gdyż spodziewam się dziecka. Miłego dnia proszę pana" - dodała.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: