SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Dantejskie sceny w Indonezji. Fani walczyli o bilety, potrzebna była pomoc lekarzy [WIDEO]

Dantejskie sceny w Indonezji. Fani walczyli o bilety, potrzebna była pomoc lekarzy [WIDEO]

14.12.2016, godz. 13:57
Gol, bramka, piłka nożna
foto: gwizdek24.pl

Indonezja podejmie Tajlandię w finale mistrzostw Azji Południowo-Wschodniej w pierwszym spotkaniu, które zostanie rozegrane w Dżakarcie. Nie dziwi więc, że tłum fanów próbował zdobyć wejściówki na ten bardzo ważny mecz. Jednak niektórym kibicom potrzebna była pomoc medyczna ze względu na omdlenia oraz urazy.

Do iście dantejskich scen doszło w Indonezji. Obrazek niczym z popularnego "Black Friday" w Stanach Zjednoczonych, czy promocji na buty lub torebki w Lidlu. Tysiące kibiców walczyło wręcz na śmierć i życie o wejściówki na finałowy mecz mistrzostw Azji Południowo-Wschodniej, w którym piłkarze ich kraju zagrają z Tajlandią o końcowy triumf.

Zainteresowanie było naprawdę bardzo duże i nie wiadomo, czy wszystkim kibicom udało się zdobyć wejściówkę na ten mecz, ponieważ w pewnym momencie potrzebna była pomoc służb medycznych z powodu urazów oraz omdleń, do których doszło w trakcie oczekiwania na kupno biletu. Indonezyjscy gracze powalczą o pierwsze zwycięstwo w historii rozgrywek i miejmy nadzieję, że na trybunach nie będzie takich obrazków, jak na załączonym poniżej filmie.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: