SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Wielki skandal w Brazylii! Piłkarze wylecieli z klubu za... zbiorową masturbację

Wielki skandal w Brazylii! Piłkarze wylecieli z klubu za... zbiorową masturbację

06.07.2017, godz. 20:10
Gol, bramka, piłka nożna
foto: gwizdek24.pl

To z pewnością pierwszy taki przypadek w historii futbolu. W przeszłości wiele klubów rozwiązywało kontrakty z piłkarzami przez afery alkoholowe, narkotykowe i inne skandale. Jednak brazylijski Sport Club Gaucho musiał zwolnić swoich zawodników za okropne wideo, które zostało nagrane w szatni klubu i pojawiło się w sieci. Na nim widać, jak piłkarze dopuszczają się homoseksualnych czynności seksualnych.

W dzisiejszych czasach większość klubów stara się zaistnieć w Internecie, głównie za pomocą mediów społecznościowych i ciekawych treści wideo. Virale mogą sprawić, że drużyna zyska liczne grono nowych fanów, ale w tym przypadku z pewnością do tego nie dojdzie. Cześć kibiców już nawet odwróciła się od swojego zespołu po tym, jak w sieci pojawiło się homoseksualne nagranie wideo, zarejestrowane w klubowej szatni.

Zobacz: Anna Lewandowska w SEKSOWNEJ pozie na Mazurach. Wakacje jak z bajki [ZDJĘCIA]

Trzech piłkarzy wzajemnie się masturbowało, a czwarty wszystko nagrywał. Oficjalnie nie podano nazwisk tych czterech sportowców, ale fani szybko się domyślili, o kogo chodzi. Władze klubu Sport Club Gaucho rozwiązały już kontrakty z zawodnikami zamieszanymi w ten gigantyczny skandal, o którym jest głośno w całej Brazylii. Wideo jest tak niesmaczne, że prezes Gilmar Rosso nie był w stanie go obejrzeć

- Poza klubem mogą robić co chcą. Nas to nie interesuje. Jeśli chcą się upić i być gejami, to ich problem. Nie wiem, co mam powiedzieć w tej sytuacji. Jednak przede wszystkim pragnę się dowiedzieć, jak to możliwe, że nagrywali ten obrzydliwy film w klubowej szatni - mówił zdenerwowany prezes Sport Club Gaucho.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: