LeBron James kontra Indiana Pacers

Miami Heat w finale NBA! [WIDEO]

2014-05-31 15:36

Koszykarze Miami Heat rozgromili 117:92 Indiana Pacers w meczu numer sześć Finału Konferencji Wschodniej, wygrali całą rywalizację 4:2 i po raz czwarty z rzędu zameldowali się w Finale NBA. Po najgorszym w karierze poprzednim meczu, w rewelacyjnym stylu od dna odbił się LeBron James.

W poprzednim spotkaniu w tej serii Pacers pokonali Heat 93:90, Paul George był niekwestionowaną gwiazdą wieczoru z 37 punktami, 6 zbiórkami i 6 przechytwami, natomiast upokorzony został LeBron James, który trafił tylko 2 z 10 rzutów z gry i zakończył mecz z zaledwie 7 punktami, co jest jego najgorszym wynikiem w karierze w meczach Playoff. Wiadomo było, więc, że Pacers muszą się mieć podwójnie na baczności w kolejnym spotkaniu, bo upokorzony i zły James to niebezpieczny James.

Zobacz: Piękne polskie koszykarki w wyjątkowej sesji zdjęciowej!

Gracze z Indianapolis nawet jeśli byli skoncentrowani na nic się to zdało. Lider Heat od samego początku grał jak z nut, a jego drużyna prowadziła po pierwszej kwarcie 11, a po pierwszej połowie 26 punktami. Sam "King James" w ciągu niespełna 32 minut zanotował 25 punktów, 6 asyst oraz 4 zbiórki, a kiedy on był na parkiecie Heat byli lepsi od swoich rywali aż o 27 "oczek"!

Ekipa "Żaru" z Miami po raz czwarty z rzędu awansowała do Finału NBA, dwa ostatnie wygrała. Być może już dziś w nocy LeBron i spółka poznają swoich rywali w wlace o tytuł, w Finale Konferencji Zachodniej San Antonio Spurs prowadzą póki co 3-2 z Oklahoma City Thunder.