Marcin Gortat Washington Wizards

Autor: YouTube Marcin Gortat Washington Wizards

NBA. Czarodzieje ciągle walczą z klątwą. Słaby Gortat

2014-01-30 21:57

Nic się nie zmienia w grze Washington Wizards. Koszykarze ze stolicy USA wciąż nie mogą przekroczyć magicznej granicy 50 procent wygranych spotkań w NBA. Po pokonaniu Golden State Warriors przyszło spotkanie z LA Clippers i nie udało się wygrać. "Czarodzieje" ulegli 103:110, a polski środkowy zaliczył tylko 8 pkt i 5 zbiórek, a grał jedynie 23 minuty. Nie pojawił się w ogóle na parkiecie w IV kwarcie.

Sukcesu ekipy Polaka nie było, mimo że rywal grał bez Chrisa Paula - słynnego rozgrywającego, który w poprzednim meczu z Wizards w tym sezonie rzucił aż 38 pkt.

Przeczytaj koniecznie: ZŁOTA SETKA 2013. Tylko u nas PRAWDZIWA lista zarobków polskich sportowców!

To, że gracze z Waszyngtonu nie są w stanie przekroczyć 50 procent wygranych, Gortat nazywa klątwą. Choć trzeba przyznać, że rywale też zrobili co trzeba: Blake Griffin zdobył 29 pkt, a Jamal Crawford potrafił wpakować "trójki" po rzutach oddanych nawet z ponad 10 metrów.