Zdenerwowany Marcin Gortat po prostu nie wytrzymał. Mówi o PATOLOGII, zrobiło się ostro

2021-03-24 12:55 mil
Marcin Gortat
Autor: SE Marcin Gortat

W ostatnich dniach ogromnych echem odbiła się dyskusja na temat przyznania Robertowi Lewandowskiemu Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski. W rozmowę zaangażował się także i jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, Marcin Gortat, dzieląc się niepopularnym podejściem do sprawy, za co spadła na niego mocna krytyka. Teraz postanowił odnieść się do niej na łamach portalu "Sportowe Fakty".

Rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej. "Biało-czerwoni" polecieli już do Budapesztu, gdzie w czwartkowy wieczór przyjdzie im stoczyć potyczkę z Węgrami w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Bieżący tydzień Robert Lewandowski rozpoczął jednak nie na boisku piłkarskim, a od bardzo miłej uroczystości w Pałacu Prezydenckim. Z rąk Andrzeja Dudy odebrał Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski za to, w jak fenomenalny sposób rozsławia nasz kraj swoimi wyczynami.

Piłkarz reprezentacji Polski zakażony koronawirusem, znamy NAZWISKO. Nie zagra z Węgrami!

Na stwierdzenie, że Paweł Fajdek czy Anita Włodarczyk osiągnęli więcej od "Lewego", pozwolił sobie natomiast Marcin Gortat. I rozpętał burzę. Fani zupełnie nie zgodzili z opinią byłego koszykarza i mocno krytykowali go na Twitterze. Co na to sam zainteresowany? - Trudno mi się zgodzić z opiniami, że Robert osiągnął więcej od wspomnianej dwójki. Sorry. Jak mam z kimś takim dyskutować? Niestety trudno wygrać z "patologią twitterową". Chyba jeszcze nikomu się to nie udało zrobić - uważa były gracz klubów NBA.

Po upływie kilku dni kurz unoszący się nad całą sprawą z pewnością nieco już opadł, a emocje wyhamowały. Na początku Marcinowi Gortatowi bez wątpienia nie było jednak łatwo odnaleźć się w zaistniałej sytuacji. Pozostaje żywić nadzieję, że w kolejnych przypadkach dyskusje będą już wyłącznie merytoryczne.

Robert Lewandowski odznaczony przez prezydenta
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze