Katarzyna Zdziebło

Autor: screen/youtube.com/ polishathletics

Mamy medal dla Polski!

Katarzyna Zdziebło srebrną medalistką mistrzostw świata! Wielki sukces Polki, bijemy brawo!

2022-07-22 17:55

Katarzyna Zdziebło zdobyła srebrny medal mistrzostw świata! Polka, na dystansie 35 kilometrów w finale chodu sportowego kobiet stoczyła wielką walkę o swój drugi medal na mistrzostwach świata i udało jej się! Po mocnej walce z Peruwianką Garcią Leon, Polka stanęła na podium po wielkim pokazie swojej siły i umiejętności. Należą jej się wielkie brawa i gratulacje!

Katarzyna Zdziebło z kolejnym medalem mistrzostw świata! Po swoim srebrnym medalu na odległość 20 kilometrów Polka zdobyła kolejny krążek mistrzostw świata! Tym razem 25-latka zdobyła srebrny medal mistrzostw świata na 30 kilometrów, po wyjątkowo ciężkiej rywalizacji z Peruwianką Garcią Leon. Z występu reprezentantki Polski można być bardzo dumnym, po raz kolejny pokazała ona wielką klasę!

Katarzyna Zdziebło ze srebrnym medalem mistrzostw świata. Po raz kolejny pokazała wielką klasę

Początek mistrzostw świata w lekkoatletyce sprawił, że o Katarzynie Zdziebło zrobiło się bardzo głośno. Polka zrobiła prawdziwą niespodziankę, zdobywając srebro na dystansie 20 kilometrów. Sama Polka nie ukrywała wtedy, że ma wielkie nadzieje na to, aby pójść po więcej w trakcie kolejnych zawodów.

- Ja się lubię rozkręcać w trakcie chodu. Tu się zdążyłam rozkręcić już podczas 20 km i super: mam srebro i jeszcze idę dalej - powiedziała Zdziebło po zdobyciu srebrnego medalu mistrzostw świata dziennikarzom sport.pl.

Aby zobaczyć zdjęcia Katarzyny Zdziebło, przejdź do galerii poniżej.

Katarzyna Zdziebło z drugim medalem! Piękna walka z Peruwianką

Ostatecznie, Zdziebło zajęła drugie miejsce po pięknej rywalizacji z Peruwianką  Garcią Leon, która w pewnym momencie stanowczo wyprzedziła reprezentantkę Polski. Na podium stanęła także reprezentantka Chin, Qie Yang, która mimo świetnego występu musiała się zadowolić brązowym medalem!