Sandra Cichocka

i

Autor: Instagram

Kim jest Sandra Cichocka, żona Pawła Fajdka? Polski mistrz zmienił stan cywilny!

2021-11-21 17:21

Choć znają się od ponad dwudziestu lat, to jednak dopiero teraz postanowili sformalizować swój związek. Wybitny polski lekkoatleta Paweł Fajdek w jednej z sali Stadionu Śląskego w Chorzowie zmienił swój stan cywilny - poślubił miłość swojego życia, Sandrę Cichocką. Tym samym para rozpoczęła kolejny etap swojego życia.

Nie tak dawno temu wszyscy polscy kibice trzymali kciuki za powodzenie Pawła Fajdka na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Ostatecznie znakomitemu młociarzowi udało się wrócić ze stolicy Japonii z brązowym medalem najważniejszej imprezy sportowej na świecie. Ale sukcesy Fajdka oczywiście nie sprowadzają się wyłącznie do jednych igrzysk olimpijskich. W trakcie swojej bogatej kariery sportowiec sięgnął już po mnóstwo tytułów, które pozwalają mu się plasować pośród najbardziej utytułowanych zawodników w historii naszego kraju.

ZOBACZ TEŻ: Zdecydowali się po kilkunastu latach związku. Paweł Fajdek i Sandra Cichocka wzięli ślub

W życiu prywatnym Paweł Fajdek cieszy się szczęściem u boku Sandry Cichockiej. Znają się od ponad dwudziestu lat, ale dopiero teraz postanowili sformalizować swój związek. Do uroczystości doszło w jednej z sal Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Tym samym u wybitnego polskiego lekkoatlety doszło do bardzo istotnej zmiany, nawet jeśli w praktyce zapewne... zmieni się niewiele. Świeżo upieczone małżeństwo od 2015 roku wychowuje także córeczkę - Lailę.

Sandra Cichocka, żona Pawła Fajdka - ZDJĘCIA

Justyna Święty-Ersetic: Bez Super Expressu byłoby nudno!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze