Natalia Kaczmarek

Autor: Paweł Skraba - Super Express Natalia Kaczmarek

MŚ Budapeszt 2023

MŚ Budapeszt 27.08 HARMONOGRAM startów. MŚ w lekkoatletyce starty Polaków DZISIAJ. MŚ lekkoatletyka PLAN DNIA 27.08 kiedy startują Polacy?

2023-08-27 10:16

MŚ Budapeszt 27.08 HARMONOGRAM startów. MŚ w lekkoatletyce starty Polaków DZISIAJ niedziela. MŚ lekkoatletyka PLAN DNIA 27.08 kiedy startują Polacy? MŚ w Budapeszcie harmonogram startów Polaków. Przed nami już ostatni dzień lekkoatletycznych mistrzostw świata Budapeszt 2023. W dzisiejszych finałach nie zobaczymy wielu polskich zawodników, jednak zdaje się, że Polacy będą mogli jeszcze wierzyć w jeden medal! Poznajcie harmonogram startów na MŚ w Budapeszcie na niedzielę, 27.08. MŚ w lekkoatletyce PLAN DNIA dzisiaj 27.08 Starty Polaków w Budapeszcie terminarz, harmonogram.

MŚ Budapeszt 27.08 HARMONOGRAM startów. MŚ w lekkoatletyce starty Polaków DZISIAJ w niedzielę 27 sierpnia

Nie ma się co oszukiwać – Polacy nie podbili lekkoatletycznych mistrzostw świata w Budapeszcie. Do tej pory nasi reprezentanci sięgnęli po dwa medale – Wojciech Nowicki wywalczył srebro w rzucie młotem, natomiast Natalia Kaczmarek jako pierwsza Polka w historii sięgnęła po medal w biegu na 400 metrów – również zdobywając srebro. Warto jednak zwrócić uwagę na całkiem niezłe wyniki Ewy Swobody indywidualnie i w sztafecie 4x100 m.

MŚ lekkoatletyka PLAN DNIA niedziela 27.08 kiedy startują Polacy? Terminarz Polaków na MŚ Budapeszt 2023

Swoboda w biegu na 100 metrów uzyskała 6. wynik na świecie, choć nieomal nie została dopuszczona do finału. W finale sztafety natomiast razem z Pią Skrzyszowską, Kristiną Cimanowską oraz Magdaleną Stefanowicz zajęła 5. miejsce, co także jest bardzo dobrym wynikiem. W niedzielę, 27 sierpnia Polacy będą zwracać uwagę przede wszystkim na start sztafety w biegu 4x400 metrów kobiet. Czy Polki będą w stanie wywalczyć medal? Przekonamy się już wieczorem!