Natalia Kaczmarek

Autor: AP PHOTO Natalia Kaczmarek

MŚ Budapeszt 2023

Natalia Kaczmarek wywalczyła srebrny medal mistrzostw świata w Budapeszcie! Co za pogoń w końcówce!

2023-08-23 21:41

Natalia Kaczmarek spełniła marzenia swoje oraz tysięcy fanów lekkoatletyki w Polsce. Nasza reprezentantka na mistrzostwach świata w Budapeszcie sięgnęła po srebrny medal w biegu na 400 metrów. Choć na ostatniej prostej nie wyglądało to najlepiej, to pod sam koniec Natalia Kaczmarek świetnie przyspieszyła i wywalczyła srebro. Mistrzynią została Marileidy Paulino z Dominikany, a brąz zdobyła Sada Williams z Barbadosu. MŚ w lekkoatletyce bieg na 400 m kobiet WYNIK.

8. Talitha Diggs - 0:51.25
Czy śledzisz mistrzostwa świata w lekkoatletyce Budapeszt 2023?

MŚ w lekkoatletyce RELACJA bieg na 400 m kobiet finał WYNIKI bieg Natalii Kaczmarek LIVE ONLINE

Do tej pory lekkoatletyczne mistrzostwa świata nie obfitowały w medale dla reprezentacji Polski. Póki co medalem tej imprezy może pochwalić się jedynie Wojciech Nowicki, który w rzucie młotem wywalczył wicemistrzostwo świata. Fani mają jednak nadzieję, że dorobek Biało-Czerwonych poprawi się już w środę (23 sierpnia) wieczorem. Wówczas do biegu finałowego przystąpi Natalia Kaczmarek, która rywalizuje na dystansie 400 metrów.