Najszybszy człowiek świata Usain Bolt błyskawicznie doczekał się trójki dzieci. Najpierw była córka, a teraz został ojcem bliźniaków

2021-06-20 21:30
Lekkoatletyka, Usain Bolt, dzieci, córka, bliźnięta, synowie, partnerka
Autor: Twitter/usainbolt Usain Bolt i jego właśnie powiększona rodzina

Rok temu rodzina króla sprintu Usaina Bolta powiększyła się po raz pierwszy. Rekordzista świata w sprincie i ośmiokrotny mistrz olimpijski doczekał się córeczki Olympii Lightning wraz z partnerką Kasi Bennet. Jamajski lekkoatleta, który zakończył już karierę na bieżni, ale rozwija inne zainteresowania, teraz został ojcem po raz drugi. I to od razu podwójnie! Usain Bolt jest świeżo upieczonym tatą bliźniaków.

O swoim szczęściu legendarny sprinter Usain Bolt poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na zdjęciu pozuje wraz z matką swoich dzieci Kasi, a także z córką Olympią oraz najnowszymi członkami rodziny Boltów. Są to bliźniaki: Saint Leo Bolt i Thunder Bolt („Thunder” to po angielsku błyskawica – symbol szybkości Usaina i jego przydomek). Już kilka lat temu, jeszcze jako czynny zawodnik, Bolt powiedział w wywiadzie dla magazynu „People”, że ma nadzieję, iż w bliskiej przyszłości doczeka się dzieci. I uchylił rąbka tajemnicy o swoim związku z Kasi.

Ewa Swoboda najszybszą kobietą w Polsce

Usain Bolt już nie chce być sportowcem, Został muzykiem i producentem hitów

– Nasz związek stał się naprawdę poważny. Naprawdę chcę mieć rodzinę. Czekałem przez lata chcąc się upewnić, że to dobra osoba. Zawsze mówiłem, że chcę mieć troje dzieci. I jestem tego pewien – zapowiadał wówczas i jak widać błyskawicznie, jak przystało na najszybszego człowieka świata, doczekał się trójki potomstwa.

Niewiarygodny wynik Patryka Dobka w biegu na 800 metrów. To czas na medal olimpijski?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze