Lekkoatletyka, Usain Bolt, dzieci, córka, bliźnięta, synowie, partnerka

i

Autor: Twitter/usainbolt Usain Bolt i jego właśnie powiększona rodzina

Najszybszy człowiek świata Usain Bolt błyskawicznie doczekał się trójki dzieci. Najpierw była córka, a teraz został ojcem bliźniaków

2021-06-20 21:30

Rok temu rodzina króla sprintu Usaina Bolta powiększyła się po raz pierwszy. Rekordzista świata w sprincie i ośmiokrotny mistrz olimpijski doczekał się córeczki Olympii Lightning wraz z partnerką Kasi Bennet. Jamajski lekkoatleta, który zakończył już karierę na bieżni, ale rozwija inne zainteresowania, teraz został ojcem po raz drugi. I to od razu podwójnie! Usain Bolt jest świeżo upieczonym tatą bliźniaków.

O swoim szczęściu legendarny sprinter Usain Bolt poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na zdjęciu pozuje wraz z matką swoich dzieci Kasi, a także z córką Olympią oraz najnowszymi członkami rodziny Boltów. Są to bliźniaki: Saint Leo Bolt i Thunder Bolt („Thunder” to po angielsku błyskawica – symbol szybkości Usaina i jego przydomek). Już kilka lat temu, jeszcze jako czynny zawodnik, Bolt powiedział w wywiadzie dla magazynu „People”, że ma nadzieję, iż w bliskiej przyszłości doczeka się dzieci. I uchylił rąbka tajemnicy o swoim związku z Kasi.

Ewa Swoboda najszybszą kobietą w Polsce

Usain Bolt już nie chce być sportowcem, Został muzykiem i producentem hitów

– Nasz związek stał się naprawdę poważny. Naprawdę chcę mieć rodzinę. Czekałem przez lata chcąc się upewnić, że to dobra osoba. Zawsze mówiłem, że chcę mieć troje dzieci. I jestem tego pewien – zapowiadał wówczas i jak widać błyskawicznie, jak przystało na najszybszego człowieka świata, doczekał się trójki potomstwa.

Niewiarygodny wynik Patryka Dobka w biegu na 800 metrów. To czas na medal olimpijski?

Sonda
Czy lekkoatletyka to wciąż królowa sportu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze