Kilkuletni syn robił matce WYUZDANE ZDJĘCIA. NAJSEKSOWNIEJSZA WAG wypinała przed nim PUPĘ

2020-09-04 10:40 DKO
Wanda Icardi
Autor: Instagram/wanda_icardi Wanda Icardi

Zdjęcia, które ukazują się w mediach społecznościowych bardo często przypominają te z profesjonalnych sesji. Obecna technika pozwala jednak, aby piękne fotografie zrobić własnoręcznie za pomocą telefonu komórkowego. Okazuje się, że odpowiedzialny za to może być również kilkuletni chłopiec. Najpopularniejsza WAG's na świecie, Wanda Icardi pozowała przed własnym synem.

Mało jest tak kontrowersyjnych postaci w świecie futbolu, jak żona reprezentanta Argentyny. Wanda Icardi jest jedyna w swoim rodzaju, bo jako jedna z nielicznych kobiet weszła w świat piłkarskich menedżerów i reprezentuje interesy swojego ukochanego. To w dużej mierze dzięki niej Icardi trafił do Paris Saint-Germain. O kobiecie od dawna mówi się naprawdę wiele.

ALKOHOL i PIERSI na wierzchu! Tak boska Georgina bawi się z Ronaldo na wakacjach

W zasadzie sama dba o to, aby często media się o niej rozpisywały. I robi to nie tylko działaniami w świecie futbolu, ale także, a może przede wszystkim aktywnością w mediach społecznościowych. Wanda nie ma bowiem żadnych oporów, aby chwalić się swoim seksownym ciałem i często publikuje bardzo odważne fotografie na Instagramie.

Robert Lewandowski NAMIĘTNIE CAŁUJE Anię! Niczym nastolatek [ZDJĘCIE]

Wyświetl ten post na Instagramie.
I b i z a 🇪🇸 Post udostępniony przez Wanda nara (@wanda_icardi)

Nie inaczej było i ostatnim razem. Wanda wraz z mężem i rodziną wybrali się na krótki urlop na Ibizę. Podczas gdy piłkarz szalał na skuterze wodnym, kobieta uczestniczyła w sesji zdjęciowej, którą robił... jej kilkuletni syn. Doskonale widać to na zdjęciach opublikowanych na The Sun. Kobieta w figlarnych pozach wygina się przed obiektywem. Rodzi się pytanie, czy aby na pewno takie zdjęcia powinien wykonywać mały chłopiec...? Zdjęcia z dziwnej sesji znajdziecie poniżej.

Najnowsze