Szczęsny mógł być przerażony. Jego kolega OSZALAŁ na treningu i sprzedawał kopniaki [WIDEO]

2019-09-17 17:15 JWa
Gonzalo Higuain oszalał na treningu
Autor: Twitter / ForzaJuve2017 Gonzalo Higuain oszalał na treningu

Juventus Turyn już w środę rozpocznie zmagania w Lidze Mistrzów 2018/19. "Starą Damę" czeka emocjonujące spotkanie przeciwko Atletico Madryt. Wygląda jednak na to, że trener ekipy z Piemontu może mieć spore powody do zmartwienia. Jedna z jego największych gwiazd postradała zmysły na treningu. Gdy nie szło mu w towarzyskiej grze najpierw kopnął asystenta trenera, a później bez litości potraktował bandy reklamowe.

Juventus Turyn w środę wieczorem ma rozpocząć marsz ku zwycięstwu w Lidze Mistrzów 2018/19. Od kilku lat "Stara Dama" mierzy w najważniejsze klubowe trofeum na Starym Kontynencie, ale w decydujących momentach ekipie ze stolicy Piemontu czegoś brakuje. Kibice i władze Juve mają nadzieję, że w tym sezonie wreszcie uda się przełamać impas, a pierwszy krok w kierunku wielkiego sukcesu wykonany zostanie w premierowej rywalizacji przeciwko Atletico Madryt. Wydawało się, że piłkarze są dobrze zgrani, ale można nabrać co do tego wątpliwości po obejrzeniu obrazków z wtorkowego treningu. Gonzalo Higuain zachował się jak szaleniec w trakcie zabawy w popularnego dziadka!

Klubowemu koledze Wojciecha Szczęsnego nie szło najlepiej. W pewnym momencie postanowił więc wyładować swoją agresję na asystencie trenera turyńczyków. Wymierzył mu kopniaka w kolano, a wszyscy dookoła osłupieli z zaskoczenia. Szkoleniowiec odskoczył zaskoczony, ale Argentyńczyk nie zamierzał przestać. Gdy zabrakło żywej ofiary, zaczął kopać... bandę reklamową. Po chwili został uspokojony przez jednego z odważniejszych partnerów z ekipy, ale wszystko zarejestrowały kamery i kibice zastanawiają się o co właściwie chodziło gwiazdorowi Juventusu.

Najnowsze